Oferta pracy:

Starszy Inżynier Elektryk / Team Leader, Kraków

Opublikowano 3 lata temu

Aktualnie dla naszego Klienta z Krakowa poszukujemy Starszego Inżyniera Elektryka / Team Leadera.

      Zakres obowiązków:

    • projektowanie części instalacji jako członek zespołu ekspertów;
    • tworzenie zestawienia urządzeń elektrycznych;
    • przygotowywanie zestawień i podstawowych informacji na potrzeby ofertowania;
    • zarządzanie zespołem inżynierów;
    • wykonywanie innych prac inżynierskich, takich jak: przygotowywanie i redagowanie dokumentacji technicznej, udział w testach i uruchomieniu sprzętu, asystowanie na budowach jako ekspert;
    • pomoc w pracach inżynierskich innych zespołów ekspertów;

        Wymagania:

      • wykształcenie wyższe (inżynier elektryk);
      • posiadanie uprawnień budowlanych w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, w zakresie projektowania, bez ograniczeń;
      • umiejętność obsługi programów: AUTOCAD na poziomie zaawansowanym, WsCAD lub Eplan w stopniu podstawowym, pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym;
      • doświadczenie w zakresie wysokich i średnich napięć w tym: projektowanie rozdzielnic, dobór i projektowanie falowników i UPS, projektowanie instalacji odgromowej i uziemień, obliczenia i dobór kabli, dobór aparatury zabezpieczeniowej i nastaw zabezpieczeń, obliczenia w sieciach elektroenergetycznych;
      • doświadczenie w kontakcie z klientem, w tym w udziale w naradach koordynacyjnych;
      • doświadczenie w charakterze wsparcia technicznego w przygotowywaniu ofert;

            Mile widziane:

          • doświadczenie w projektowaniu instalacji oświetlenia;
          • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem ;

              Oferujemy:

            • zatrudnienie na podstawie UOP;
            • atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system premiowy;
            • ciekawe projekty w kraju i zagranicą, z zastosowaniem nowoczesnych technologii i narzędzi programistycznych;
            • interesującą pracę pełną wyzwań, w rozwijającej się firmie zatrudniającej młodych, międzynarodowych ekspertów;
            • nabywanie cennego doświadczenia w biurze projektowym oraz na obiektach przemysłowych (możesz zostać poproszony o nadzorowanie prac instalacyjnych zgodnie z własnym projektem);
            • możliwości rozwoju zawodowego: kursy, szkolenia, warsztaty techniczne i prezentacje techniczne, targi i konferencje, dostęp do literatury fachowej, prasy, opracowań naukowych i technicznych itp.;
            • pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna, dofinansowanie urlopów wypoczynkowych, współfinansowanie okularów korekcyjnych ;

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).