Dyrektor personalny
na godziny

Tak działają poważne firmy
na całym świecie

Dyrektor personalny
na godziny

Dyrektor personalny, który pojawia się
w firmie jedynie od czasu do czasu
na kilka godzin?

Brzmi niewiarygodnie i abstrakcyjnie? Jednak usługa dyrektora personalnego na godziny staje się coraz bardziej popularna. Trend nadszedł do nas z Zachodu, gdzie taki rodzaj współpracy na chwilę obecną jest już powszechny.

Na czym polega taka usługa?

Co zyskasz?

Co możemy zyskać jako firma, zatrudniając dyrektora HR na godziny?

Z Twojej firmy nagle odszedł dyrektor personalny? Przed Tobą pojawia się potrzeba przeprowadzenia rekrutacji w celu zatrudnienia osoby o odpowiednich umiejętnościach na to stanowisko. Pojawia się pełno pytań, np. kto posiada odpowiednie kompetencje i czy aby na pewno będzie dobrym przyszłym członkiem Twojego zarządu? Zatrudnienie dyrektora personalnego nie należy do łatwych zadań. Ale można je ułatwić! Postaw na dyrektora personalnego na godziny! Kto to za osoba i co wniesie do Twojego biznesu?

Dyrektor personalny na godziny to wysoko wykwalifikowany specjalista o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Cechą, która go wyróżnia, jest elastyczność, bowiem może pracować w konkretnej firmie dokładnie tyle, ile jest to konieczne. W przypadku mniejszych i średnich firm często przyjmuje się wymiar współpracy wynoszący jeden dzień w tygodniu. Co dyrektor HR jest w stanie zrobić w tak krótkim czasie?

Okazuje się, że bardzo dużo. Uczestniczy we wszystkich najważniejszych spotkaniach, dzięki czemu ma możliwość poznania struktury firmy od podszewki. Wspiera kadrę managerską zajmuje się natychmiastowym wdrażaniem wszelkich procesów HR oraz potrzebnych narzędzia, które przybliżą cały zespół do realizacji założonych celów i rozwiązania problemów w firmie.

Korzyści dla ciebie

Skuteczność i świetny efekt w realizacji procesów

Pomoc zewnętrznego, szczególnie doświadczonego specjalisty może przynieść ogromne korzyści i wprowadzić powiew świeżości. Takie wsparcie jest nieocenione szczególnie w przypadkach, gdy firma stoi w obliczu reorganizacji struktury, przeprowadzenia fuzji czy redukcji etatów. Dyrektor personalny na godziny przeprowadzi firmę przez te skomplikowane procesy i z łatwością sprosta wszelkim postawionym przed nim zadaniom.

Wynajęcie dyrektora personalnego to świetne rozwiązanie

Dyrektor personalny na godziny stanie się swego rodzaju mentorem w firmie, usprawniając wszelkie procesy i szukając dla niej najlepszych rozwiązań. To świetne rozwiązanie także dla małych i średnich firm oraz tych dopiero raczkujących startupów potrzebujących tymczasowego wsparcia doświadczonej i wykwalifikowanej osoby na wczesnych etapach rozwoju. Mogą się one spodziewać pomocy w pozyskaniu odpowiednich kandydatów na konkretne stanowiska oraz tworzeniu dopracowanej struktury organizacji, co zaoszczędzi nieprzewidzianych komplikacji w przyszłości.

Skorzystaj z eksperckiej wiedzy naszego dyrektora HR

Doświadczony dyrektor personalny na godziny to ekspert w swojej dziedzinie! Osiągnij najbardziej ambitne cele w swojej firmie, zyskaj szerszą perspektywę, wyjdź poza schematy i rozwijaj przedsiębiorstwo szybko i strategicznie! Przekonaj się, że to dobra inwestycja!

 

Usługa dyrektora personalnego na godziny dostępna jest w HR Project.

Masz pytania o usługę? Napisz do nas!

Jesteśmy zespołem
doradców personalnych

Specjalizujemy się w rekrutacji programistów i szkoleniach personalnych

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy to, co robią, traktują bardzo poważnie. Ciągłe szlifowanie umiejętności i rozbudowywanie potencjału naszych doradców personalnych pozwala nam tworzyć zespół - jeden z lepszych w tej branży.

Doradztwo
personalne

Rekrutacje
specjalistyczne

Profesjonalne
szkolenia

Testy
psychologiczne

Rekrutacja
programistów

Rekrutacja
managerów

Dyrektor
na godziny