Doradztwo personalne

Optymalizacja, ocena - gwarancja

Zespół HR Project specjalizuje się w doradztwie personalnym. Nasza oferta to rekrutacje specjalistów oraz managerów średniego i wyższego szczebla. Realizujemy projekty w zakresie doradztwa personalnego zarówno w kraju, jak i za granicą. Celem HR Project jest kompleksowa pomoc firmom w doborze i ocenie kandydatów na kluczowe stanowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby proces rekrutacyjny przebiegał jak najbardziej sprawnie i efektywnie. Oto kilka powodów, dla których warto skorzystać z naszych usług. W HR Project rozumiemy, że sprawnie zorganizowany proces rekrutacyjny to przede wszystkim szybki dostęp do wartościowych kandydatów. Dynamika projektów rekrutacyjnych (ilość stanowisk do obsadzenia, wysokie wymagania dotyczące potrzebnych umiejętności itp.) sprawiają, że przekazanie projektów z zakresu doradztwa personalnego do firm zewnętrznych to konieczność. Posiadany przez agencje know how sprawia, że wdrażają one metodę rekrutacyjną dostosowaną do potrzeb firmy jak, i charakteru stanowiska.

Optymalizacja kosztów pracy

Analiza przesłanych aplikacji, stosowanie metody direct search czy prowadzenie kalendarza spotkań z kandydatami to tylko niektóre z czynności, które można przekazać do agencji doradztwa personalnego. Dzięki temu firma może w sprawny sposób prowadzić kolejne projekty rekrutacyjne. HR Project ułatwi i usprawni prowadzenie działań w tym zakresie, przygotowując zaplecze i tworząc przejrzyste raporty, które w intuicyjny sposób wskażą postępy w trwających procesach.

Ocena kwalifikacji pracownika

Wierzymy, że od prawidłowej oceny predyspozycji kandydata zależy powodzenie każdego przedsięwzięcia rekrutacyjnego. Rolą doradcy personalnego jest wykonanie gruntownej analizy wspomnianych predyspozycji kandydata przed spotkaniem z wewnętrznym działem HR. Korzystając z narzędzi do oceny kwalifikacji naszych kandydatów jesteśmy w stanie dokonać wyboru najlepszych osób na dane stanowisko. W przypadku skomplikowanych, wieloetapowych rekrutacji służymy pomocą i poradą w zakresie narzędzi, które powinny być zastosowane na poszczególnych etapach ścieżki rekrutacyjnej. Minimalizujemy przez to koszt i zaangażowanie ze strony klienta.

Gwarancja

Dobrze przeprowadzone doradztwo personalne to gwarancja wyniku. Rezultatem procesu rekrutacyjnego nie jest jedynie pozytywna decyzja o zatrudnieniu. Współpracująca firma zyskuje dopiero wtedy, gdy kandydat rozpocznie długofalową współpracę z nowym pracodawcą. Z tego powodu na nasze procesy rekrutacyjne dajemy gwarancję. Okres jej obowiązywania znajdziecie Państwo w naszej ofercie handlowej. Jeżeli poszukują Państwo wsparcia w zakresie doradztwa personalnego to zapraszamy do kontaktu z zespołem HR Project. Pomożemy w realizacji projektów rekrutacyjnych.