Doradztwo personalne

Optymalizacja,
ocena - gwarancja

Optymalizacja, ocena – gwarancja

Dynamika zmian na rynku pracy oraz ciągle rosnące zapotrzebowanie na wysoko wyspecjalizowanych specjalistów i menedżerów, stawia wiele firm przed wyzwaniem na płaszczyźnie rekrutacyjnej. Nasze doradztwo personalne polega na świadczeniu wysoce wyspecjalizowanych usług rekrutacji specjalistów oraz managerów średniego i wyższego szczebla. Realizujemy projekty na rynku pracy zarówno w kraju, jak i za granicą. Celem firmy jest kompleksowa pomoc firmom w doborze i ocenie pracownika na dane stanowisko. Dokładamy wszelkich starań, aby proces rekrutacyjny przebiegał jak najbardziej sprawnie i efektywnie.

Powody, dla których warto skorzystać z naszych usług

W HR Project rozumiemy, że sprawnie zorganizowany proces rekrutacyjny to przede wszystkim szybki dostęp do wartościowych kandydatów. Dynamika rekrutacyjna (ilość stanowisk do obsadzenia, wysokie wymagania dotyczące potrzebnych umiejętności itp.) sprawiają, że przekazanie projektów HR na podstawie analizy z zakresu doradztwa personalnego powinny bezapelacyjnie trafiać do firm zewnętrznych. Posiadany przez agencje know how sprawia, że wdrażamy metodę rekrutacyjną dostosowaną do potrzeb firmy jak, i charakteru stanowiska. Dzięki naszej firmie, każde zlecenie oraz jego złożony i dynamiczny proces rekrutacji to formalność. Co ciekawe, firmy coraz częściej decydują się na usługi w zakresie takiego doradztwa. Agencje, które świadczą takie usługi, mają bowiem wysoką znajomość rynku pracy i zwiększają możliwości rozwoju czy reputacji klienta.

Optymalizacja kosztów pracy

Analiza przesłanych aplikacji, stosowanie metody direct search czy prowadzenie kalendarza spotkań z kandydatami to tylko niektóre usługi doradztwa personalnego. Dzięki temu firma może w sprawny sposób prowadzić kolejne projekty rekrutacyjne. Nasza firma, ułatwi i usprawni prowadzenie działań w tym zakresie, przygotowując zaplecze i tworząc przejrzyste raporty, które w intuicyjny sposób wskażą postępy wykonane w momencie trwania procesu.

Ocena kompetencji pracownika

Wierzymy, że od prawidłowej oceny predyspozycji kandydata zależy powodzenie każdego przedsięwzięcia rekrutacyjnego. Doradca personalny powinien mieć umiejętność wykonania gruntownej analizy wspomnianych predyspozycji kandydata przed spotkaniem z wewnętrznym działem HR. Korzystając z narzędzi do oceny kwalifikacji jesteśmy w stanie dokonać wyboru najlepszego kandydata na dane stanowisko. Dodatkowo naszych pracowników wyróżnia umiejętność pracy pod presją czasu oraz zarządzania zasobami ludzkimi. W przypadku skomplikowanych, wieloetapowych rekrutacji służymy pomocą i poradą w zakresie narzędzi, które powinny pomóc stworzyć dopasowany do potrzeb firmy profil rekrutacyjny na poszczególnych etapach rekrutacji. Minimalizujemy przez to koszt i zaangażowanie ze strony zleceniodawcy.

Gwarancja

Dobrze przeprowadzona rekrutacja przez agencję doradztwa personalnego to gwarancja wyniku. Rezultatem procesu rekrutacyjnego nie jest jedynie pozytywna decyzja o zatrudnieniu. Współpracująca firma zyskuje dopiero wtedy, gdy kandydat rozpocznie długofalową współpracę z nowym pracodawcą. Z tego powodu na nasze procesy rekrutacyjne dajemy gwarancję. Okres jej obowiązywania znajdziecie Państwo w naszej ofercie handlowej.

Jeżeli poszukują Państwo wsparcia w zakresie takiego doradztwa to zapraszamy do kontaktu. Z chęcią pomożemy w realizacji projektów rekrutacyjnych. Wraz z naszym zespołem jesteśmy w stanie w krótkim czasie dotrzeć nie tylko do kandydatów aktywnie poszukujących nowych wyzwań, ale również do tych, którzy gotowi są rozważyć tylko najciekawsze propozycje.

Jesteśmy zespołem
doradców personalnych

Specjalizujemy się w rekrutacji programistów i szkoleniach personalnych

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy to, co robią, traktują bardzo poważnie. Ciągłe szlifowanie umiejętności i rozbudowywanie potencjału naszych doradców personalnych pozwala nam tworzyć zespół - jeden z lepszych w tej branży.

Doradztwo
personalne

Rekrutacje
specjalistyczne

Profesjonalne
szkolenia

Testy
psychologiczne

Rekrutacja
programistów

Rekrutacja
managerów

Dyrektor
na godziny