Oferta pracy:

Projektant systemów informatycznych, Wrocław (zdalnie)

Dodane 3 miesiące dni temu

Aktualnie dla Naszego Klienta z branży elektroenergetycznej prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko: Projektant systemów informatycznych.
Możliwa praca zdalna.

Zakres obowiązków:ubezp

  • Programowanie rozwiązań w językach programowania i technologiach: C++, Qt, python na platformie linux;
  • Stosowanie przyjętych dobrych praktyk projektowych;
  • Projektowanie i modelowanie rozwiązań informatycznych;
  • Opracowywanie projektów szczegółowych;
  • Odpowiedzialność za implementację elementów systemu;
  • Opracowywanie planów instalacji;
  • Opracowywanie scenariuszy testowych;
  • Sporządzanie dokumentacji projektowej i technicznej;
  • Zadania wynikające z pełnionych ról w realizowanych projektach;
  • Definiowanie wymagań niefunkcjonalnych (ang. security, reliability, performance, maintainability, scalability, and usability) oraz sposobu ich realizacji;
  • Definiowanie zadań programistycznych, ocena jakości ich realizacji;
  • Doskonalenie, współtworzenie i wdrażanie zasad organizacji pracy oraz standardów i dobrych praktyk metodycznych i technologicznych;
  • Współpraca z zespołem projektowym w zakresie opisanych powyżej prac;
  • Przestrzeganie zasad compliance obowiązujących w firmie (tj. zapewnienie zgodności działalności z regulacjami prawnymi, normami, zestawami zaleceń);

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku informatyka, elektronika, matematyka;
  • Minimum 2 lata doświadczenia w rozwoju złożonego oprogramowania w systemach czasu rzeczywistego lub wymiany danych;
  • Umiejętność programowania w językach C++, python;
  • Znajomość biblioteki Qt;
  • Znajomości systemów operacyjnych linux;
  • Ogólna umiejętność tworzenia obiektów bazodanowych np: tabele, widoki, indeksy, partycjonowanie, typy obiektowe;
  • Umiejętność przygotowania testów jednostkowych i integracyjnych;
  • Umiejętność płynnego przechodzenia pomiędzy aspektami wiedzy biznesowej na technologiczną;
  • Znajomość UML w zakresie modelowania danych;
  • Kreowanie dobrych praktyk tworzenia oprogramowania wsadowego baz danych;
  • Język angielski na poziomie średniozaawansowanym;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, komunikatywność, umiejętność koordynacji pracy innych, organizacja pracy zespołu, nastawienie na sprawność procesów, gotowość do zrozumienia zagadnień i procesów Rynku Energii;

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku w biurze we Wrocławiu, Warszawie lub hybrydowo (z możliwością pracy zdalnej),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (do 20 000zł brutto), dla osób z większym doświadczeniem możliwość uzyskania wyższego progu wynagrodzeń,
  • Umowę o pracę,
  • Bardzo szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, atrakcyjne bonusy okolicznościowe, premie roczne.
  • Możliwość udziału w dodatkowych szkoleniach zewnętrznych,