System Engineer – Atlassian Administrator, zdalnie (Wrocław/Warszawa)

Opublikowano 9 miesięcy temu

Aktualnie dla Naszego Klienta z branży elektroenergetycznej prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko: System Engineer – Atlassian Administrator (zdalnie).

Zakres obowiązków:

  • Administracja i zarządzanie wewnętrznym systemem informatycznym i siecią
  • Zarządzanie, utrzymanie i rozwój narzędzi Atlassian: Jira i Confluence wraz z dodatkami wewnątrz organizacji,
  • Dostosowywanie produktów Atlassian do potrzeb użytkowników,
  • Monitorowanie wydajności, dostępności i bezpieczeństwa systemów, aplikacji i sieci, zapobieganie awariom
  • Rozwój i utrzymanie serwerowej infrastruktury sprzętowej
  • Udział w procesie zakupów  sprzętu i oprogramowania dla jednostek organizacyjnych
  • Wsparcie dla pracowników w rozwiązywaniu problemów
  • Dokumentowanie konfiguracji systemów i oprogramowania oraz utrzymywanie aktualności bazy wiedzy

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne bądź inne techniczne
  • Doświadczenie minimum 3 lata pracy na podobnym stanowisku (np. związane z utrzymaniem lub wdrażaniem systemów Atlassian – Jira i Confluence)
  • Znajomość środowisk VMware
  • Znajomość protokołów sieciowych
  • Znajomość podstaw MS Active Directory
  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux (preferowany RHEL)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Komunikatywność i umiejętność efektywnej współpracy w ramach zespołu

Mile widziane:

  • Znajomość języka SQL oraz JQL
  • Znajomość API REST Jira i Confluence
  • Umiejętność pisania dokumentacji technicznej w oparciu o narzędzia (MS Visio, Confluence)

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku w biurze we Wrocławiu, Warszawie lub hybrydowo (z możliwością pracy zdalnej ),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (do 20 000zł brutto), dla osób z większym doświadczeniem możliwość uzyskania wyższego progu wynagrodzeń,
  • Preferowana umowa o pracę (możliwość negocjacji również kontraktu B2B),
  • Bardzo szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, atrakcyjne bonusy okolicznościowe, premie roczne.