Szkolenia

Zwiększanie umiejętności
i rozwój pracowników

Zespół HR Project specjalizuje się w organizacji szkoleń z dwóch głównych obszarach:


  • szkolenia tzw. „społeczne”, związane z funkcjonowaniem pracownika w firmie, gdzie istotnymi aspektami są: umiejętności komunikacyjne, asertywność, czy też radzenie sobie ze stresem;
  • szkolenia IT, które pozwalają zdobyć lub rozwinąć wiedzę i umiejętności związane z tworzeniem aplikacji w różnych językach programowania i na różne platformy.


Szkolenia realizujemy jako otwarte, w formie kursów, wykładów, warsztatów oraz w formie zamkniętej – „in house”. Nasi trenerzy to profesjonaliści, z doświadczeniem praktycznym, zdobytym w trakcie pracy nad szeroką gamą projektów, w różnych organizacjach.

Szczegółowa oferta naszych szkoleń znajduje się poniżej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych szkoleń oraz do kontaktu telefonicznego +48 513 30 46 17 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.


Szkolenia społeczne – oferta:
Komunikacja interpersonalna
Asertywność
Motywacja
Radzenie sobie ze stresem
Zarządzanie czasem
Samoocena


Szkolenia IT – oferta:
Programowanie C# podstawy
Programowanie C++ podstawy (w tym standard C++14)
Programowanie iOS podstawy (język Swift)
Xamarin Forms podstawy (język C#)
Test Driven Development w .NET (język C#)


Nowe szkolenia w ofercie:
– ASP.NET Core – podstawy tworzenia aplikacji webowych
– ASP.NET Core + Vue – tworzenie aplikacji SPA
– Programowanie funkcyjne w C#


Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia szkolenia indywidualnego IT, które nie znajduje się w naszej powyższej ofercie. Jeżeli są Państwo zainteresowani takim rozwiązaniem, prosimy o kontakt telefoniczny +48 513 30 46 17 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.