Oferta pracy:

Back-end developer, Wrocław/Warszawa/zdalnie

Dodane 4 dni dni temu

Aktualnie dla Naszego Klienta z branży elektroenergetycznej prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko: Back-end developer (miejsce pracy: Wrocław/ Warszawa/ zdalnie).

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i wdrażanie systemów,
  • wytwarzanie aplikacji biznesowych,
  • stosowanie przyjętych dobrych praktyk projektowych,
  • opracowywanie projektów szczegółowych,
  • odpowiedzialność za implementację elementów systemu,
  • opracowywanie planów wdrożenia systemów IT,
  • opracowywanie scenariuszy testowych,
  • sporządzanie dokumentacji projektowej i technicznej,
  • definiowanie wymagań niefunkcjonalnych (ang. security, reliability, performance, maintainability, scalability, and usability),
  • definiowanie zadań programistycznych, ocena jakości ich realizacji,
  • doskonalenie, współtworzenie i wdrażanie zasad organizacji pracy oraz standardów i dobrych praktyk metodycznych i technologicznych,
  • współpraca z zespołem projektowym,
  • zadania wynikające z pełnionych ról w realizowanych projektach,

Oczekiwania:

  • doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem Java,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji/usług internetowych opartych o framework Spring,
  • mile widziana znajomość HTML5, JavaScript, TypeScript, Angular2+, CSS,
  • mile widziana znajomość PL SQL Oracle,
  • doświadczenie w pisaniu różnego rodzaju testów (jednostkowe, kontraktowe, integracyjne),
  • znajomość REST API, JSON,
  • umiejętność pracy z repozytorium GIT,
  • Dodatkowo jako atuty: umiejętność pracy z narzędziami do obsługi zadań (JIRA), pisania dokumentacji technicznej z wykorzystaniem narzędzi Enterprise Architect, Confluence, współpracy w ramach zespołu w metodyce SCRUM,

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku w biurze we Wrocławiu, Warszawie lub hybrydowo (z możliwością pracy zdalnej),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dla osób z większym doświadczeniem możliwość uzyskania wyższego progu wynagrodzeń,
  • Umowę o pracę,
  • Bardzo szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, atrakcyjne bonusy okolicznościowe, premie roczne.