Oferta pracy:

Backend C++ Developer, zdalnie (Wrocław/Warszawa)

Opublikowano 8 miesięcy temu

Aktualnie dla Naszego Klienta z branży elektroenergetycznej prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko: Backend C++ Developer (zdalnie).

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie, rozwijanie i utrzymanie systemów czasu rzeczywistego,
  • Tworzenie interfejsów programistycznych aplikacji (API),
  • Dokumentacja wytworzonych funkcjonalności,
  • Pisanie testów jednostkowych dla funkcjonalności, utrzymanie istniejących testów,
  • Uwzględnianie wymagań niefunkcjonalnych i bezpieczeństwa,
  • Projektowanie, implementacja i optymalizacja algorytmów używanych w aplikacji,
  • Projektowanie oraz implementacja usług integracyjnych,
  • Nadzór nad dokumentacją projektową i powykonawczą w zakresie backendu,
  • Wsparcie rozwoju wiedzy i kompetencji pracowników firmy w obszarze programowania backendu,
  • Udział w procesie serwisowania aplikacji,
  • Współtworzenie standardów projektowania i wytwarzania rozwiązań w warstwie backendowej,

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu w języku C++,
  • Znajomość PostgreSQL, XML oraz Linux,
  • Mile widziana znajomość Python i PyQt, oraz doświadczenie w projektowaniu oraz programowaniu aplikacji współbieżnych real time,
  • Mile widziana znajomość przemysłowych protokołów komunikacyjnych (Modbus, DNP3, ICCP itp),
  • Mile widziana znajomość systemów VR i ER,
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z działaniem systemu elektroenergetycznego,

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku w biurze we Wrocławiu, Warszawie lub hybrydowo (z możliwością pracy zdalnej),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (do 20 000zł brutto), dla osób z większym doświadczeniem możliwość uzyskania wyższego progu wynagrodzeń,
  • Preferowana umowa o pracę (możliwość negocjacji również kontraktu B2B),
  • Bardzo szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, atrakcyjne bonusy okolicznościowe, premie roczne.