Oferta pracy:

Treasury Specialist, Łaziska Górne

Opublikowano 7 miesięcy temu

Aktualnie dla Naszego Klienta z branży produkcyjnej w Łaziskach Górnych poszukujemy osoby na stanowisko: Treasury Specialist.

 Zakres obowiązków:

  • współpraca z działem kontrolingu oraz pozostałymi obszarami przedsiębiorstwa;
  • przygotowywanie kalkulacji i raportów;
  • bieżący monitoring sytuacji finansowej przedsiębiorstwa;
  • zarządzanie środkami pieniężnymi i płynnością;
  • codzienna kontrola przepływów pieniężnych;
  • sporządzanie sprawozdań z przepływów pieniężnych przedsiębiorstwa.

 Oczekiwania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w obszarze zarządzania gotówką w firmie;
  • wykształcenie wyższe;
  • język angielski – poziom komunikatywny;
  • praktyczne doświadczenie w sporządzaniu rachunku przepływów pieniężnych w tym w zarządzaniu gotówką;
  • przygotowywanie forecast’ów dotyczących przepływów środków pieniężnych;
  • wiedza z zakresu zarządzania finansami;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • skrupulatność, dyspozycyjność, sumienność.

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pakiet benefitów: premia motywacyjna, bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe;
  • premia za polecenia;
  • szkolenia, możliwości rozwoju.

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).