Oferta pracy:

Starszy Specjalista ds. Badań i Rozwoju (Python),zdalnie

Opublikowano 5 miesięcy temu

Aktualnie dla Naszego Klienta z branży elektroenergetycznej prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko: Specjalisty ds. Badań i Rozwoju.
Praca zdalna.

Zakres obowiązków:

  • Budowanie developerskich i produkcyjnych frameworków obliczeniowych dla zagadnień optymalizacyjnych w języku Python, z wykorzystaniem GMPL/CBC/Gurobi,
  • Mentoring programistyczny w zakresie języka Python,
  • Aktywny udział we wdrażaniu rozwiązań R&D do środowisk produkcyjnych,
  • Przeprowadzanie testów jednostkowych dla frameworków obliczeniowych i modeli optymalizacyjnych,
  • Świadczenie usług serwisowych dla wytwarzanych produktów,
  • Doświadczenie w zarządzaniu repozytoriami kodów Git/GitLab,
  • Analityka dużych zbiorów danych,
  • Tworzenie dokumentacji projektowej,
  • Prezentowanie danych wraz z wnioskami i rekomendacjami,
  • Praca w zespołach zarządzanych w metodyce AgilePM/DSDM.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: studia magisterskie na kierunkach informatycznych bądź matematycznych,
  • Umiejętność programowania w języku Python na poziomie zaawansowanym,
  • Znajomość systemów Windows oraz Linux,
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git/GitLab,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz formułowania ocen i wniosków,
  • Doświadczenie w pracy z zakresu Data Science,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym,
  • Kreatywność i aktywność w podejmowaniu inicjatywy,
  • Dobra organizacji pracy.

Dodatkowy atut stanowić będzie:

  • Budowa aplikacji zgodnie z wymaganiami inżynierii oprogramowania,
  • Znajomość zagadnień związanych z rynkiem elektroenergetycznym,
  • Znajomość praktyk CI/CD,
  • Znajomość solverów optymalizacyjnych CBC/COIN-OR, Gurobi.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku w biurze w Warszawie/hybrydowo/zdalnie,
  • Zatrudnienie na UOP – 14.000 – 20.000,
  • Bardzo szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, atrakcyjne bonusy okolicznościowe, premie roczne,
  • Klarowną ścieżkę rozwoju zawodowego oraz szkolenia,
  • Udział w ciekawych projektach mających strategiczny wpływ na sektor energetyczny w Polsce,
  • Program onboardingowy pozwalający na szybką i przyjazną adaptacje do pracy.