Oferta pracy:

Kosmetolog/Stylistka paznokci, Kraków

Opublikowano 1 miesiąc temu

Dla naszego Klienta z branży beauty prowadzimy rekrutację na stanowisko Kosmetolog/stylistka paznokci.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie manicure (w tym: paznokcie żelowe, hybrydowe, tytanowe, przedłużanie paznokci, manicure japoński) i pedicure;
  • Przeprowadzenie konsultacji i doradzanie klientom z zakresu odpowiedniej pielęgnacji paznokci;
  • Utrzymywanie czystości w gabinecie;
  • Dopasowywanie kolorów i wzorów zgodnie z oczekiwaniami klienta;
  • Promowanie usług i produktów salonu;
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy na rynku;
  • Budowanie dobrych relacji z klientami i dbanie o ich satysfakcję z usług;
  • Utrzymywanie wysokiego poziomu higieny i zapewnienie bezpiecznych warunków pracy.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy jako Stylistka paznokci;
  • Znajomość trendów i technik stylizacji paznokci panujących na rynku;
  • Precyzja, dokładność;
  • Dbałość o higienę i bezpieczeństwo pracy;
  • Komunikatywność i miła aparycja;
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • MILE WIDZIANE: umiejętność wykonywania innych zabiegów z zakresu tzw. kosmetyki białej (dermapen, zabiegi na twarz, mikrodermabrazja, oczyszczanie, przekłuwanie uszu, henna, laminacja brwi, depilacja, lipoliza, makijaż).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub 1/2 etatu, B2B lub umowę zlecenie;
  • Pracę w pięknym salonie w centrum Krakowa;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pracę na preferowanych przez pracownika kosmetykach;
  • Zaangażowaną Szefową i zgrany zespół;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności;
  • Dobrą atmosferę pracy.