Oferta pracy:

Specjalista ds. zakupów, powiat bocheński

Opublikowano 1 miesiąc temu

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej prowadzimy rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. zakupów.

Zakres obowiązków:

  • Analizowanie rynku, monitorowanie konkurencji;
  • Negocjowanie optymalnych warunków zakupu materiałów;
  • Wybór najbardziej korzystnych ofert od dostawców;
  • Utrzymywanie stanów magazynowych na określonym poziomie;
  • Analizowanie dostępności i koordynowanie terminów dostaw;
  • Zaopatrywanie zakładu w materiały produkcyjne;
  • Poszukiwanie alternatywnych dostawców oraz dbanie o dobre relacje;
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy;
  • Optymalizacja procesu zakupowego;
  • Bieżący kontakt z dostawcami krajowymi i zagranicznymi;
  • Zapewnienie ciągłości dostaw materiałów i surowców wymaganych do procesów produkcyjnych;
  • Kontrolowanie kompletności, jakości i terminowości realizowanych dostaw;
  • Analiza cen materiałów oraz kontrola warunków współpracy z dostawcami;
  • Monitorowanie stanów magazynowych;
  • Przygotowanie raportów, analiz i zestawień;
  • Weryfikacja poprawności dokumentów (zamówienia, zlecenia, faktury);
  • Tworzenie dokumentacji zakupowej.

Oczekiwania:

  • 8 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne);
  • Praktyczne zdolności prowadzenia negocjacji oraz rozmów z dostawcami;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, mile widziany j. niemiecki;
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy;
  • Wiedza z zakresu logistyki i zaopatrzenia;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie MS Excel;
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego;
  • Dokładność oraz terminowość w działaniu;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Mile widziane: doświadczenie zakupach na rynku światowym;
  • Mile widziane: doświadczenie z zakresu branży OZE, oświetleniowej, elektroniki, chłodniczej.

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Zatrudnienie na podstawie uop lub b2b;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pakiet benefitów (bezpłatne świadczenia medyczne, dodatkowe ubezpieczenie na życie, bony na święta);
  • Dobrą atmosferę pracy.

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).