Specjalista ds. pozyskiwania niekomercyjnych gruntów OZE, Łaziska Górne/Polska

Opublikowano 7 miesięcy temu

Aktualnie dla Naszego Klienta z branży produkcyjnej z okolic Łazisk Górnych prowadzimy rekrutację na stanowisko Specjalista ds. pozyskiwania niekomercyjnych gruntów OZE.
Firma zlokalizowana jest w okolicy Łazisk Górnych, natomiast praca dotyczyć będzie obiektów na terenie całej Polski.

rekrutacja w bankowości

 Zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie nowych możliwości w postaci zakupu terenów, gotowych projektów lub projektów do wybudowania z obszaru OZE;
  • Zarządzanie całym obszarem go green, polegającym na dekarbonizacji produkcji poprzez budowę własnych źródeł zielonej energii, a także projektów odzysku;
  • Tworzenie zespołu odpowiedzialnego za te zadania;
  • Prowadzenie negocjacji z właścicielami terenów inwestycyjnych;
  • Kompleksowa obsługa klientów (telefoniczna, mailowa i osobista) oraz utrzymanie dobrych relacji;
  • Wizyty terenowe i prowadzenie dokumentacji poszczególnych lokalizacji;
  • Udział w prowadzeniu działań formalno-prawnych zmierzających do realizacji inwestycji.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu;
  • Doświadczenie w tworzeniu projektów OZE od zera;
  • Doświadczenie z branżą energetyczną;
  • Znajomość zagadnień na temat OZE;
  • Umiejętność tworzenia i budowania projektów;
  • Gotowość do ewentualnych wyjazdów służbowych;
  • Aktualne prawo jazdy kat. B.

 Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o wieloletnim doświadczeniu;
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności + premia;
  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach grupy kapitałowej;
  • Bogaty pakiet benefitów: niezbędne narzędzia do pracy, bezpłatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, fundusz świadczeń socjalnych z wczasami „pod gruszą” i świadczeniami okolicznościowymi;
  • Bezpłatny parking oraz pyszną kawę;
  • Szkolenia.