Oferta pracy:

Specjalista ds. kadr i płac, Olkusz

Opublikowano 6 miesięcy temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży automotive poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty kadr i płac. Praca stacjonarna w Olkuszu.

Zakres obowiązków:

  • Prawidłowe i terminowe naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac;
  • Sporządzanie deklaracji rozliczeniowych i zgłoszeniowych ZUS, deklaracji PIT;
  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy;
  • Przyjmowanie i rejestracja dokumentów w programie kadrowo-płacowym – Enova;
  • Sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia (umów, aneksów, wypowiedzeń, świadectw pracy);
  • Ewidencja czasu pracy, kontrola i rozliczanie czasu pracy pracowników (urlopy, absencje, zwolnienia);
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu kadr i płac na potrzeby wewnętrzne;
  • Współtworzenie regulaminów i procedur z zakresu HR;
  • Porządkowanie i archiwizowanie dokumentów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość zasad sporządzania deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS;
  • Znajomość programu Enova365;
  • Znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych oraz umiejętność praktycznego ich zastosowania;
  • Znajomość dokumentacji kadrowej i zasad jej prowadzenia oraz archiwizacji;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

    • Umowę o pracę;
    • Pakiet benefitów: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, pakiet Medicover Premium, świadczenia socjalne z ZFŚS;
    • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych;
    • Szkolenia.

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).