Oferta pracy:

Specjalista ds. dofinasowania projektów unijnych, Zawiercie

Opublikowano 5 miesięcy temu

Aktualnie dla naszego Klienta ze Śląska poszukujemy Kandydata na stanowisko Specjalisty ds. dofinasowania projektów unijnych Praca stacjonarna w Zawierciu.

Zakres obowiązków:

  • Analiza możliwości finansowania projektów inwestycyjnych i badawczo-rozwojowych z programów unijnych i innych;
  • Wstępna analiza i ocena planowanych projektów pod kątem otrzymania wsparcia;
  • Przygotowywanie i składanie wniosków aplikacyjnych dla projektów;
  • Monitorowanie dostępnych źródeł finansowania (m. in. fundusze unijne, środki krajowe i międzynarodowe);
  • Pełny nadzór nad wdrażaniem i rozliczaniem projektów;
  • Kompleksowe zarządzanie administracyjne, formalne i finansowe grantami od złożenia wniosku do realizacji projektu;
  • Przygotowanie informacji, sprawozdań i raportów z przebiegu i realizacji projektów;
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu odpowiedzialnymi za realizację projektów.

Oczekiwania:

  • Poparte sukcesami doświadczenie na stanowisku związanym z pisaniem i realizacją projektów unijnych / badawczo-rozwojowych (wniosków o dofinansowanie);
  • Umiejętność tworzenia budżetów i harmonogramów, znajomość przepisów z zakresu pomocy publicznej oraz programów pomocowych;
  • Znajomość programów operacyjnych związanych z finansowaniem;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, komunikatywność, systematyczność, sumienność i odpowiedzialność;
  • Posługiwanie się językiem angielskim na min. B2.

Oferujemy:

  • Pracę w rozwojowym i międzynarodowym środowisku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie);
  • Realną możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwoju osobistego;
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów;
  • Przyjazną, partnerską atmosferę w zgranym zespole;
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).