Specjalista ds. administracyjno-biurowych z językiem angielskim, Skawina

Opublikowano 1 rok temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży budowlano-produkcyjnej poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalisty/Specjalistki ds. administracyjno-biurowych.
Praca stacjonarna w biurze w Skawinie.

Obowiązki:

  • Prowadzenie spraw biurowych (obsługa sekretariatu);
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów, weryfikacja i redagowanie dokumentów pod względem formalno-prawnym;
  • Przygotowywanie raportów w Excelu dla zarządu;
  • Kontakt z kontrahentami, głównie w języku angielskim;
  • Zbieranie i opracowywanie danych od managerów innych działów;
  • Obsługa telefoniczna połączeń przychodzących i wychodzących;
  • Obsługa poczty e-mail.

Oczekiwania:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe;
    • Znajomość Pakietu MS Office;
    • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
    • Zaangażowanie w powierzone obowiązki, terminowość;
    • MILE WIDZIANE: orientacja w branży budowlanej.

      Oferujemy:

      • Stabilne zatrudnienie na podstawie UOP;
      • Niezbędne narzędzia do pracy;
      • Benefity: Multisport, prywatna opieka medyczna;
      • Miłą atmosferę.
  • Aplikuj online