Oferta pracy:

Samodzielna/y księgowa/y, Kraków

Opublikowano 3 miesiące temu

Aktualnie dla naszego Klienta Sieci Aptek poszukujemy Samodzielnej księgowej/Samodzielnego księgowego. Praca stacjonarna w Krakowie.

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne wprowadzenie dokumentacji księgowej;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, VAT-UE, PIT, CIT);
  • Kontrola dokumentów pod względem formalno-rachunkowym;
  • Rozliczanie wynagrodzeń, z umów o pracę i umów cywilno-prawnych, księgowanie list płac;
  • Prowadzenie teczek osobowych i sporządzanie niezbędnych dokumentów;
  • Weryfikacja poprawności wprowadzanych dokumentów;
  • Przygotowywanie przelewów i księgowanie wyciągów bankowych;
  • Przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych zgodnie z wymogami NFZ;
  • Uzgadnianie kont i kontrola rozrachunków, sporządzanie i sprawdzanie potwierdzeń sald.

    Wymagania:

  • Min. 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomość zagadnień księgowych i podatkowych w praktyce;
  • Doświadczenie w pracy z Comarch ERP Optima;
  • Systematyczność, zorganizowanie, sumienność i rzetelność;
  • MILE WIDZIANE: doświadczenie w biurze rachunkowym.

    Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Szkolenia oraz wsparcie przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.