Regionalny Kierownik ds. Oświetlenia Ulicznego/śląskie, dolnośląskie

Opublikowano 3 tygodnie temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży oświetlenia poszukujemy osoby na stanowisko: Regionalny Kierownik ds. Oświetlenia Ulicznego. Praca na terenie Polski południowej: województwo śląskie i dolnośląskie.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż inwestycyjna w sektorze oświetlenia ulicznego;
  • Udział w przetargach organizowanych przez dostawców energii (TAURON, ENERGA, ENEA, PGE oraz udział w przetargach na oświetlenie gmin);
  • Nawiązywanie i rozwijanie długofalowych relacji handlowych z klientami;
  • Przygotowywanie oraz prezentacja ofert handlowych w tym projektów oświetleniowych;
  • Bieżąca obsługa obecnych klientów firmy (sieci elektrotechnicznych, biur projektowych i architektów);
  • Analiza rynku i wprowadzanie nowości produktowych na powierzonym obszarze;
  • Kontrola i audyt działań sprzedażowych w regionie w celu zapewnienia zgodności z politykami i procedurami firmy;
  • Monitorowanie działań konkurencji i analiza rynku w celu opracowania strategii sprzedażowych;
  • Przygotowywanie i prezentacja raportów dotyczących wyników sprzedaży i prognoz sprzedażowych dla firmy;
  • Zarządzanie swoim obszarem sprzedaży, zapewnienie osiągnięcia ustalonych celów sprzedażowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, techniczne;
  • Znajomość technologii i rynku oświetlenia LED;
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży elektro-technicznej lub instalacyjnej;
  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy terenowej na inwestycjach oświetleniowych;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziana znajomość dokumentacji technicznej i tworzenia projektów oświetleniowych (Dialux, Reluxe).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat oraz premia kwartalna;
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon i laptop);
  • Szkolenia z zakresu branży oświetleniowej i technologii LED;
  • Możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania nowej wiedzy w dynamicznej branży oświetlenia LED;
  • Współpracę w dłuższej perspektywie czasowej.