Oferta pracy:

Przedstawiciel handlowy, Kraków

Opublikowano 6 miesięcy temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży drukarskiej poszukujemy Kandydata na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy.
Miejsce pracy: Kraków, a także na terenie kraju oraz poza granicami.

    Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami firmy;
  • Godne reprezentowanie Spółki w kontaktach handlowych z
    potencjalnymi i pozyskanymi klientami;
  • Udział w targach i spotkaniach branżowych w kraju i zagranicą;
  • Wizyty i raportowanie wizyt u klientów wg ustalonego szablonu;
  • Rozpoznawanie i realizowanie potrzeb Klientów.

      Wymagania:

    • Min. roczne doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu;
    • Znajomość min. jednego języka zachodniego (język angielski, niemiecki);
    • Prawo jazdy kategorii B;
    • Biegła znajomość obsługi komputera (Windows, Office);
    • Gotowość do pracy w terenie, dyspozycyjność.

      Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie uop;
    • Laptop, telefon, środki transportu zależnie od potrzeb i inne niezbędne narzędzia pracy;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy (podstawa + system premiowy)
    • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego, szkolenia;