Projektant / Programista Systemu ERP IBM Maximo, Wrocław/zdalnie

Opublikowano 1 rok temu

Aktualnie dla Naszego Klienta z Wrocławia z branży elektroenergetycznej prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko: Projektant / Programista Systemu ERP IBM Maximo.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie rozwiązań ERP poprzez aktywny udział w tworzeniu wizji biznesowej, oraz architektury rozwiązania (funkcjonalnej, danych, logicznej, integracji, technicznej) i architektury technicznej (stos technologiczny, używane komponenty, serwery),
  • Programowanie / konfiguracja oprogramowania IBM Maximo i IBM FileNet,
  • Modelowanie rozwiązań projektowych,
  • Opracowanie projektów szczegółowych, szacowanie pracochłonności,
  • Doskonalenie i wdrażanie standardów i dobrych praktyk metodycznych i technologicznych,
  • Rozwój i utrzymanie aplikacji,

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w programowaniu JAVA,
  • Znajomość systemu IBM Asset Management (Maximo),
  • Znajomość SQL, oraz systemu DB2.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość procesów biznesowych w sektorze elektroenergetycznym,
  • Doświadczenie w rozwoju/utrzymaniu systemu IBM Asset Management (Maximo);
  • Doświadczenie w integracji za pomocą ESB,
  • Praktyczna znajomość technologii WebService,
  • Znajomość serwera aplikacji IBM WebShere,
  • Znajomość narzędzi do raportowania: IBM Cognos, Birt,
  • Znajomość narzędzi CI/CD (w szczególności: GitLab, Jenkins).

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku, w biurze w Wrocławiu, Warszawie lub zdalnie,
  • Wynagrodzenie w przedziale 12 000 – 20 000zł brutto UOP, dla osób z większym doświadczeniem możliwość uzyskania wyższego progu wynagrodzeń (podaj nam stawkę, my przenegocjujemy ją z Klientem),
  • Wewnętrzny program mentoringowy wspierający zarówno nowych jak i obecnych pracowników,
  • Program onboardingowy pozwalający na szybką i przyjazną adaptacje do pracy,
  • Bardzo szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, atrakcyjne bonusy okolicznościowe, premie roczne.