Oferta pracy:

Monter układów mechanicznych i hydraulicznych/ Szlifierz, Gliwice

Opublikowano 3 miesiące temu

Aktualnie dla naszego Klienta ze Śląska poszukujemy Monter układów mechanicznych i hydraulicznych/ Szlifierz.

    Obowiązki:

    • Przygotowanie elementów do montażu na podstawie projektu opracowanego przez konstruktorów: w tym frezowanie, szlifowanie, tłoczenie, wiercenie, obrabianie z wykorzystaniem maszyn do tego przeznaczonych;
    • Montaż przygotowanych części w zespoły, a następnie w układy zgodnie z dokumentacją techniczną;
    • Kontrola zgodności wykonanych części z dokumentacją techniczną;
    • Regulacja i weryfikacja ostateczna zamontowanych układów mechanicznych czy hydraulicznych, ich części w budowanym lub remontowanym pojeździe za pomocą przyrządów kontrolno-pomiarowych;
    • Terminowe wykonywanie powierzonych działań;
    • Dbałość o czystość stanowiska pracy oraz stan obsługiwanych narzędzi i maszyn;
    • Wypełnianie dziennika montażu.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. zawodowe (obróbka skrawania, montaż układów lub pokrewne);
    • 1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z remontem lub produkcją części lub układów w branży maszyn budowlanych, zbrojeniowych, górniczych, rolniczych;
    • Doświadczenie w szlifowaniu, tłoczeniu montażu;
    • Obsługa narzędzi i urządzeń ślusarsko-monterskich;
    • Znajomość rysunku technicznego;
    • Obsługa przyrządów pomiarowych;
    • Dobra organizacja miejsca i czasu pracy;
    • Dbałość o terminowość przebiegu procesów;
    • Precyzyjność i samodzielność w działaniu;
    • Umiejętność obsługi suwnicy będzie dodatkowym atutem.

    Co możemy Ci zaoferować:

    • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę;
    • Udział w szkoleniach certyfikujących, zawodowych;
    • Adaptację – wdrożenie i szkolenie niezbędne do świadomej i bezpiecznej pracy;
    • Ubezpieczenie na życie oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków dla pracownika i jego najbliższych w PZU;
    • Dofinansowanie do biletów komunikacji miejskiej i podmiejskiej;
    • Pracownicze plany kapitałowe w PKO TFI;
    • Dodatkowe benefity: karta Medicover, prywatna opieka medyczna;
    • Możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: wypoczynku urlopowego,imprez kulturalno-oświatowych, w trudnych sytuacjach życiowych możesz liczyć także na wsparcie pracodawcy poprzez uzyskanie szybkiej pomocy finansowej w postaci zapomogi.

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).