Oferta pracy:

Marketing Manager, Kraków

Opublikowano 9 miesięcy temu

Otwieramy nową rekrutację dla naszego Klienta z Krakowa. Poszukujemy Marketing Managera.

Obowiązki:

  • Budowanie strategii marketingowej firmy oraz dopasowywanie jej do aktualnej sytuacji na rynku, czynny udział w jej wdrożeniu;
  • Kontrola realizacji wdrożonej strategii oraz ocena efektywności w odniesieniu do osiąganych efektów;
  • Współpraca z Zarządem i Managerami innych działów w zakresie realizacji strategii;
  • Analiza działań konkurencji i tworzenie materiałów edukacyjnych dla sprzedaży;
  • Nadzór nad prowadzeniem kampanii dla retail i e-commcerce;
  • Odpowiedzialność za organizację eventów oraz innych działań mających na celu komunikację z otoczeniem oraz odpowiednią ich promocję;
  • Inicjowania działań promocyjnych związanych z rozwojem portfolio produktów i usług firmy;
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi w celu realizacji przyjętej strategii marketingowej;
  • Poszukiwanie i wykorzystywanie alternatywnych kanałów promocji i sprzedaży;
  • Koordynacja pracy samodzielnych specjalistów ds. marketingu.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem;
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii dla e-commerce;
  • Znajomość j. angielskiego;
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi oraz panujących trendów;
  • Umiejętności z zakresu prowadzenia  analiz rynkowych;
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu, proaktywne podejście do podległego obszaru.

Co możemy zaoferować:

  • Zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B;
  • Atrakcyjny system premiowy;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon;
  • Możliwość udziału w szkoleniach;
  • Możliwość awansu.