Oferta pracy:

Manager salonu kosmetologii estetycznej, Kraków

Opublikowano 1 miesiąc temu

Dla naszego Klienta z branży beauty prowadzimy rekrutację na stanowisko Manager salonu kosmetologii estetycznej.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie operacyjne salonem;
  • Odpowiednia organizacja pracy salonu;
  • Zarządzanie personelem;
  • Dbanie o odpowiedni poziom obsługi klienta w salonie;
  • Zarządzanie finansami;
  • Zarządzanie operacyjne salonem: Nadzorowanie codziennych operacji salonu, w tym zarządzanie grafikami pracy, zamówieniami produktów i utrzymaniem salonu w najwyższym standardzie zgodnie z ustaleniami;
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy na rynku;
  • Analiza trendów rynkowych/konkurencji, dopasowywanie oferty salonu do oczekiwań klientów;
  • Pozyskiwanie nowych klientów;
  • Współpraca w działaniach marketingowych;
  • Budowanie dobrych relacji z klientami i dbanie o ich satysfakcję z usług;
  • Nadzór nad utrzymywaniem wysokiego poziomu higieny i zapewnienie bezpiecznych warunków pracy.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży beauty;
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Znajomość branży beauty, w tym najnowszych trendów;
  • Umiejętność pracy pod presją, radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych;
  • Komunikatywność i miła aparycja;
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontakt B2B;
  • Pracę w pięknym salonie w Krakowie;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności;
  • Dobrą atmosferę pracy.