Oferta pracy:

Manager projektów HR, Śląsk

Opublikowano 10 miesięcy temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży FMCG poszukujemy Managera projektów HR, woj. śląskie.

Kluczowe zadania:

  • Zarządzanie obszarem kadrowo – płacowym;
  • Odpowiedzialność za właściwe i staranne wykonywanie zadań kadrowo – płacowych;
  • Planowanie i odpowiedzialność za budżet osobowy;
  • Kontakt ze związkami zawodowymi;
  • Sporządzanie analiz, wniosków i rekomendacji dot wskaźników personalnych;
  • Budowanie i wdrażanie wybranych elementów strategii HR;
  • Nadzór nad wybranymi procesami rekrutacyjnymi;
  • Nadzór nad rozliczaniem wynagrodzeń;
  • Bieżące wsparcie kadry managerskiej w podejmowaniu decyzji biznesowych;
  • Przeprowadzanie analiz dla Zarządu;
  • Reprezentowanie Firmy wobec partnerów społecznych i instytucji zewnętrznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w nadzorze nad twardym i miękkim HR oraz procesami;
  • Doświadczenie w tworzeniu wewnętrznych aktów prawnych;
  • Praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, zarządzania zasobami ludzkimi i kreowania polityki personalnej firmy;
  • Umiejętności organizacyjne i negocjacyjne;
  • Wysokie kompetencje interpersonalne;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę lub B2B;
  • System premiowy;
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie;
  • Narzędzia pracy;
  • Szkolenia, możliwość podnoszenia kompetencji.