Oferta pracy:

Manager Procesów Operacyjnych/Operations Manager, Warszawa

Opublikowano 2 miesiące temu

Aktualnie dla naszego klienta z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko Managera Procesów Operacyjnych/Operations Manager. Praca w biurze w Warszawie.

Obowiązki:

  • Opracowywanie i wdrażanie działań mających na celu optymalizację procesów oraz udoskonalenie jakości obsługi klienta w ścisłej współpracy z top managementem;
  • Analiza istniejących procesów oraz zaplanowanie działań optymalizacyjnych i ich późniejsze wdrożenie;
  • Ustalanie priorytetów, planowanie, koordynacja i monitorowanie działań związanych z optymalizacją procesów w celu osiągnięcia założonych celów biznesowych;
  • Rozpoznawanie i ocena ryzyk związanych z realizowanymi procesami operacyjnymi;
  • Tworzenie i wdrażanie standardów oraz procedur operacyjnych;
  • Rozwiązywanie problemów operacyjnych;
  • Monitorowanie jakości usług i procesów operacyjnych oraz wprowadzanie zmian w celu usprawnienia działania firmy;
  • Zapewnienie ciągłości procesów biznesowych i efektywności operacyjnej;
  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu zapewnienia płynnego funkcjonowania procesów biznesowych;
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących działań operacyjnych i przedstawianie ich kierownictwu;
  • Współpraca z zespołami IT w celu implementacji nowych rozwiązań i funkcjonalności.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne;
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z procesami operacyjnymi w branży płatniczej lub bankowości;
  • Doświadczenie w optymalizacji procesów;
  • Znajomość przepisów i standardów z obszaru rozliczeń i reklamacji;
  • Umiejętność mapowania procesów;
  • Umiejętność identyfikowania obszarów wymagających usprawnienia oraz proponowanie rozwiązań;
  • Chęć ciągłego rozwoju i zdobywania wiedzy;
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B;
  • Płatne wolne dni przy B2B;
  • Szkolenia z zakresu obsługi sprzętu, aplikacji i systemów wsparcia;
  • Dodatkowe benefity (m. in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport);
  • Wysokiej jakości narzędzia do pracy;
  • Przyjazna atmosfera pracy.

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).