Oferta pracy:

Manager kontroli jakości, Rotterdam

Opublikowano 5 miesięcy temu

Aktualnie dla naszego klienta z branży usługowej prowadzimy rekrutację na stanowisko Managera kontroli jakości.
Praca w Rotterdamie.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie, że polityka jakości, QMS i cele jakościowe są wdrażane i przestrzegane;
  • Zapewnienie, że system zarządzania jakością jest wdrożony i przestrzegany;
  • Monitorowanie pracy zespołów ds. jakości i inspektorów jakości, aktualizacja i raportowanie postępów w zakresie jakości;
  • Odpowiedzialność za aktualizację i monitorowanie wszystkich baz danych związanych z jakością, dokumentację końcową oraz tworzenie statystyk spotkań i ocenę postępów;
  • Zapewnienie opracowania zatwierdzonych planów kontroli i testów (ITP) przed rozpoczęciem każdego zadania.

Oczekiwania:

  • Ponad 5 lat doświadczenia jako kierownik ds. kontroli jakości w zakresie instalacji elektrycznych i przyrządowych dla przemysłu naftowego i gazowego;
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Biegła obsługa pakietu Microsoft Office. Znajomość innych pakietów komputerowych (np. MS Project, Outlook itp.);
  • Doświadczenie w zarządzaniu i obsłudze MS, QCP, ITP, NCR, RFI, TQ, PL, TBT, MoM oraz doświadczenie w zarządzaniu wszystkimi archiwami elektronicznymi i papierowymi;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne umożliwiające współpracę ze współpracownikami, klientem i przełożonym;
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne w zakresie organizacji zespołu, planowania działań oraz doświadczenie w końcowym przekazywaniu dokumentacji.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie uop;
  • Premie uznaniowe, zależne od wyników;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla branży PETRO&GAS&OIL;
  • Możliwość zbudowania własnego zespołu;
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe NNW, możliwość odbywania szkoleń;
  • Zakwaterowanie i transport.
  • Aplikuj online