Oferta pracy:

Makler towarowy, Łaziska Górne

Opublikowano 1 miesiąc temu

Aktualnie dla Naszego Klienta z branży produkcyjnej w Łaziskach Górnych poszukujemy osoby na stanowisko: Maklera rowarowego.

 Zakres obowiązków:

  • Zakup energii elektrycznej dla Spółek z Grupy oraz udział w współtworzeniu strategii zakupu energii elektrycznej;
  • Obrót energią elektryczną na Towarowej Giełdzie Energii oraz jej rozliczenie;
  • Sporządzanie analiz i prognoz rynku energii;
  • Śledzenie planowanych zmian prawnych z zakresu energetyki, sygnalizowanie oraz wdrażanie zmian wewnątrz firmy;
  • Przygotowywanie raportów, analiz, sprawozdań, opracowań oraz danych do rozliczeń okresowych;
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z podwykonawcami i potencjalnymi partnerami biznesowymi.

 Oczekiwania:

  • Minimum 1,5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość funkcjonowania rynku energii w Polsce i za granicą, w tym giełdy towarowej w Polsce;
  • Znajomość prawa energetycznego;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera – w tym Excel na wysokim poziomie;
  • Wykształcenie wyższe preferowane z zakresu energetyki czy ekonomii;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, racjonalnego wnioskowania oraz podejmowania decyzji;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

 Mile widziane:

  • Certyfikat maklera giełdowego TGE lub gotowość do jego uzyskania;
  • Doświadczenie w handlu transgranicznym.

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Premie kwartalne;
  • Pakiet benefitów: premia motywacyjna, bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe;
  • Premia za polecenia;
  • Szkolenia, możliwości rozwoju.