Oferta pracy:

Lider Zespołu/Brand Manager, Poznań/Kraków/hybrydowo

Opublikowano 8 miesięcy temu

Aktualnie dla naszego Klienta, Wydawnictwa Hi:story, poszukujemy kandydata na stanowisko Lider Zespołu/Brand Manager. motywacja zespołu

Obowiązki:

  • Promowanie imprintu i jego książek (strategia, plany promocji sprzedaży, wdrożenie, ocena), szczególnie przygotowanie i wdrożenie strategii marketingowych oraz późniejsza analiza wyników;
  • Troska się o reputację imprintu oraz jego twórców, a także budowanie pozytywnych kontaktów z mediami, dziennikarzami, blogerami i influencerami.;
  • Tworzenie i wdrażanie strategii promocji książek imprintu, co obejmuje wykorzystanie różnych narzędzi reklamowych, takich jak kampanie PR w mediach, reklamy na platformach społecznościowych, współpraca z influencerami oraz organizacja spotkań autorskich;
  • Zarządzanie procesem tworzenia okładki książki;
  • Nadzorowanie działam na platformach społecznościowych w ramach marki;
  • Kierowanie współpracą z podwykonawcami;
  • Monitorowanie i rozliczanie budżetów.

Wymagania:

  • Wykształcenie: Wyższe (licencjat, magister);
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata pracy w dziedzinie marketingu, w tym doświadczenie w promocji książek lub innych produktów;
  • Umiejętności marketingowe: Zdolność do samodzielnego tworzenia strategii promocji i planów promocji dla różnych produktów. Doświadczenie w zarządzaniu projektami marketingowymi;
  • Język angielski: Wymagane umiejętności komunikacji w języku angielskim;
  • Znajomość pakietu Office oraz narzędzi do analizy danych;
  • Umiejętności interpersonalne: Rozwinięte umiejętności komunikacyjne, umiejętność udzielania i przyjmowania feedbacku;
  • Umiejętności problem-solving: Zdolność do rozwiązywania problemów i wspierania innych w osiąganiu celów;
  • Wiedza o rynku książek: Znajomość rynku książek w Polsce, śledzenie trendów w mediach społecznościowych;
  • Zmysł estetyczny: Umiejętność doboru okładek do treści książek oraz współpraca z grafikiem;
  • Chęć stworzenia podcastu: Chęć udziału w tworzeniu podcastu, który będzie jednym z najpopularniejszych w swojej kategorii;
  • Odpowiedzialność i ambicja: Gotowość do podejmowania wyzwań, wyjścia poza utarte ścieżki i dążenie do osiągania wyższych celów.

Oferujemy:

  • Premie uznaniowe: Otrzymuj premie uznaniowe 2 razy w roku. Dodatkowo, premie prowizyjne naliczane automatycznie od sprzedaży każdej książki powyżej 15 000 egzemplarzy;
  • Świadczenia socjalne: Dbamy o naszych pracowników, oferując wczasy pod gruszą, dofinansowanie aktywności sportowej, wsparcie na aktywności kulturalne, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, dofinansowanie studiów podyplomowych, dodatkowe środki na prezenty dla dzieci w okresie świątecznym oraz dopłatę do prywatnej opieki zdrowotnej;
  • Dodatkowe dni wolne: Zapewnimy Ci dodatkowe dni wolne w ciągu roku, abyś mógł odpocząć i spędzić czas z rodziną lub na własnych pasjach;
  • Wyposażenie biurowe: Dostarczymy Ci laptopa, komórkę oraz własne biurko i krzesło o podwyższonym standardzie, zapewniając komfortowe warunki pracy;
  • Rozwój zawodowy: Masz możliwość uczestniczenia w szkoleniach oraz otrzymywania dofinansowania na studia podyplomowe, co pozwoli Ci rozwijać się zawodowo i podnosić kwalifikacje.