Oferta pracy:

Konstruktor mechanik, Wieliczka

Opublikowano 5 miesięcy temu

ubez
Aktualnie dla Naszego Klienta z Wieliczki poszukujemy kandydata na stanowisko Konstruktor mechanik.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie rozwiązań kontenerowych poczynając od koncepcji i uzgodnień z klientem, opracowaniu modelu 3D, poprzez całościową dokumentację projektową i wykonawczą, po instrukcje użytkowania;
  • Dobór niezbędnych komponentów;
  • Obliczenia wytrzymałościowe;
  • Koordynacja z pozostałymi branżami;
  • Główny obszar specjalizacji – rozwiązania kontenerów przemysłowych oraz magazynów energi.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe o specjalności kierunkowej – mechanika, konstrukcje budowlane, lub pokrewne, lub są studentami ostatniego roku;
  • Sprawne posługiwanie się programami do wykonywania projektów mechanicznych i konstrukcyjnych, oraz pakietem MS Office, biegle znają programy typu AutoCAD lub podobne;
  • Umiejętności analityczne, metodyczne i kompleksowe podejście do zagadnień konstruktorskich;
  • Kreatywność i samodzielność;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i w piśmie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b w firmie działającej w Polsce i zagranicą od ponad 35 lat;
  • Premię za wyniki sprzedażowe;
  • Interesującą i perspektywiczną ścieżkę kariery i możliwość awansu zawodowego;
  • Autonomię i wpływ na kształtowanie procesów sprzedażowych;
  • Benefity: dofinansowanie prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny, dopłaty do żłobków i przedszkoli, kartę Multisport.