Oferta pracy:

Konstruktor Catia/NX, zdalnie/hybrydowo, Dąbrowa Górnicza

Opublikowano 2 lata temu

Aktualnie dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy kandydata na stanowisko Konstruktora Catia/NX.

Obowiązki:

  • konstruowanie i opracowywanie elementów zgodnie w wymaganiami klientów;
  • tworzenie dokumentacji technicznej dla nowych oraz już istniejących komponentów;
  • współpraca z pozostałymi konstruktorami mająca na celu rozwój produktu;
  • optymalizacja procesów technologicznych;
  • odpowiedzialność za produkt od strony projektu (od prototypu do wdrożenia);

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • bardzo dobra znajomość NX/Unigrafix / Catia v5;
  • znajomość angielskiego lub niemieckiego;
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku konstruktora automotive;
  • mile widziane 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • możliwość pracy zdalnej/hybrydowej;
  • możliwość realizacji ambitnych zadań;
  • miłą atmosferę pracy;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).