Oferta pracy:

Kierownik robót elektrycznych, UK

Opublikowano 5 miesięcy temu

Aktualnie dla Naszego Klienta z Wieliczki poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownik robót elektrycznych.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i normy jakości przy współpracy z kierownikiem kontraktu;
  • analiza i optymalizacja projektów wykonawczych w uzgodnieniu z zamawiającym;
  • zarządzanie ekipą montażową, organizacją pracy i frontu robót;
  • rozliczanie robót elektrycznych z zamawiającymi, podwykonawcami i dostawcami;
  • bezpośredni kontakt z Klientem;
  • uczestnictwo w naradach koordynacyjnych i technicznych;
  • nadzór nad wykonywaniem robót zgodnie ze standardami BHP;
  • odpowiedzialność nad powierzonym mieniem i materiałami.

Oczekiwania:

  • Uprawnienia do wykonywania samodzielnej funkcji kierownika budowy i robót;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym charakterze;
  • Konieczne jest posiadanie wyższego wykształcenia elektrotechnicznego;
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem, przywództwo i umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – zarówno w mowie, jak i w piśmie;
  • Znajomość pakietu MS Office, AutoCad, MS Project, Navisworks;
  • Aktualne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b w firmie działającej w Polsce i zagranicą od ponad 35 lat;
  • premię za wyniki sprzedażowe;
  • interesującą i perspektywiczną ścieżkę kariery i możliwość awansu zawodowego;
  • autonomię i wpływ na kształtowanie procesów sprzedażowych;
  • możliwość skorzystania z oferty dodatkowego ubezpieczenia tzw. ubezpieczenia wypadkowego;

  • benefity: dofinansowanie prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny, dopłaty do żłobków i przedszkoli, kartę Multisport.