Oferta pracy:

Kierownik budowy, Wieliczka

Opublikowano 4 miesiące temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży budowlanej poszukujemy pracownika na stanowisko Kierownika budowy.

Obowiązki:

  • Tworzenie i aktualizowanie harmonogramów prac;
  • Dokonywanie wpisów do dziennika budowy;
  • Udział w tworzeniu budżetu inwestycji wraz z późniejszym monitorowaniem oraz kontrolą;
  • Dobór podwykonawców/dostawców do realizacji inwestycji oraz bieżące zarządzanie podziałem i koordynacją prac;
  • Rozliczanie pracy podwykonawców;
  • Kompletowanie dokumentacji formalnej inwestycji;
  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji budowy zgodnie z przyjętym standardem i wewnętrznymi procedurami;
  • Osobisty nadzór nad realizacją projektów;
  • Ścisła współpraca z kierownikiem budowy/robót/inżynierem budowy oraz Inspektorami/Przedstawicielami Zamawiającego;
  • Nadzór techniczny nad robotami budowlanymi oraz jakością ich wykonania;
  • Udział w odbiorach częściowych/końcowym robót oraz naradach koordynacyjnych;
  • Nadzór nad organizowaniem przebiegu prac budowlanych zgodnie z zasadami BHP;
  • Zgłaszanie do zarządu prac dodatkowych wynikłych w trakcie budowy;
  • Udział w przeglądach gwarancyjnych wraz z wypełnieniem ustaleń z przeglądu, w tym nadzór wraz z koordynacją prac przy usunięciu usterek.

Oczekiwania:

    • Doświadczenie w prowadzeniu robót ogólnobudowlanych min. 3 lata;
    • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Praktyczna umiejętność obsługi programu Excel, Word, AutoCad;
    • Znajomość warunków technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych;
    • Samodzielność, odpowiedzialność;
    • Skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków i umiejętność ustalania priorytetów;
    • Komunikatywność, umiejętność jasnego wyrażania swoje zdanie, dbanie o podjętą współpracę i relacje.

    Oferujemy:

    • Kontrakt B2B;
    • Niezbędne narzędzia: telefon, samochód, laptop służbowy
    • Systemy motywacyjne typu premie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Miłą atmosferę.
  • Aplikuj online

    Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
    Wymagany jest poprawny numer telefonu.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).