Oferta pracy:

Junior Project Manager, Skawina

Opublikowano 2 tygodnie temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży budowlano-produkcyjnej poszukujemy pracownika na stanowisko Junior Project Manager.
menedżer budowanie zespołu
Praca stacjonarna w Skawinie.

Obowiązki:

  • Koordynacja realizacji powierzonych kontraktów w obszarze budynków w technologii modułowej (hotele, akademiki, itp.);
  • Nadzór nad kontraktami budowlanymi, kontrola techniczna, organizacyjna i finansowa inwestycji;
  • Udział w planowaniu projektu: tworzenie budżetu projektu i harmonogramu jego realizacji;
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw;
  • Bieżące monitorowanie przebiegu projektu pod kątem zakładanych terminów i budżetu oraz ryzyk;
  • Poszukiwanie i dobór podwykonawców, dostawców materiałów i usług ukierunkowane na osiągnięcie najlepszego wyniku finansowego i jakości kontraktu;
  • Negocjowanie umów z podwykonawcami oraz kontrola przestrzegania ich zapisów wraz z rozliczaniem dostawców towarów i usług;

Oczekiwania:

    • Minimum 1,5-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
    • Wykształcenie techniczne;
    • Umiejętność planowania i koordynowania zasobów ludzkich, rzeczowych i finansowych w trakcie całego procesu realizacji inwestycji;
    • Bardzo dobra znajomość procesu inwestycyjnego;
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
    • Gotowość do wyjazdów służbowych (realizacja 90% inwestycji odbywa się na terenie zakładu produkcyjnego w Skawinie, wyjazdy służbowe są bardzo sporadyczne i dotyczą jedynie tych projektów, których zakres obejmuje montaż);
    • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji.

    Oferujemy:

    • Kontrakt B2B lub UOP;
    • Niezbędne narzędzia: telefon, laptop służbowy;
    • Benefity: Multisport, prywatna opieka medyczna;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Udział w międzynarodowych projektach;
    • Możliwość rozwoju w innowacyjnym sektorze budownictwa modułowego;
    • Pracę z konkurencyjnym i wysokiej jakości produktem.
  • Aplikuj online

    Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
    Wymagany jest poprawny numer telefonu.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).