Oferta pracy:

Inżynier sprzedaży urządzeń chłodniczych, powiat bocheński

Opublikowano 2 tygodnie temu

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej prowadzimy rekrutację na stanowisko Inżynier sprzedaży urządzeń chłodniczych.

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna obsługa Klienta;
  • Przygotowywanie ofert;
  • Współpraca działem serwisu w zakresie koordynacji montażu urządzeń oraz systemów chłodniczych u klienta;
  • Doradztwo techniczne w zakresie doboru mocy urządzeń chłodniczych oraz agregatów centralnych;
  • Wsparcie techniczne dla dystrybutorów oraz klientów na terenie Polski;
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów;
  • Bieżąca analiza krajowego rynku urządzeń chłodniczych;
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami;
  • Monitorowanie działań konkurencji;
  • Udział i reprezentowanie Spółki na Targach i Konferencjach branżowych;
  • Realizacja założonych planów oraz strategii sprzedaży urządzeń chłodniczych ;
  • Regularne raportowanie wyników sprzedaży.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – mile widziane ukończone kierunki: chłodnictwo i klimatyzacja, inżynieria środowiska lub pokrewne;
  • Mile widziana wiedza z zakresu hydrauliki oraz montażu instalacji pomp ciepła;
  • Znajomość pakietu Microsoft Office;
  • Biegła znajomość rysunku technicznego;
  • Dobrze rozwinięta wyobraźnia przestrzenna;
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich;
  • Podstawowa znajomość oprogramowania CAD;
  • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność, punktualność;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Wysokie wynagrodzenie podstawowe oraz premie od realizacji celów;
  • Współpracę w dłuższej perspektywie czasowej;
  • Niezbędne szkolenia specjalistyczne;
  • Pełną dokumentację niezbędną do obsługi klienta,
  • Pakiet benefitów (bezpłatne świadczenia medyczne, dodatkowe ubezpieczenie na życie, bony na święta);
  • Dobrą atmosferę pracy.

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).