Oferta pracy:

Inżynier Procesu, Żory

Opublikowano 10 miesięcy temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży automotive poszukujemy Kandydata na stanowisko Inżyniera Procesu.

Zakres obowiązków:

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych;
  • Optymalizacja kosztów produkcji;
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją technologiczną;
  • Nadzór nad zmianami inżynieryjnymi w procesie/produkcie;
  • Nadzór i dokumentacja parametrów procesowych;
  • Zapewnienie zgodności procesu ze specyficznymi wymaganiami Klienta;
  • Przeprowadzanie analiz wykonalności;
  • Monitorowanie prawidłowości przebiegu procesów technologicznych;
  • Wsparcie przy wdrażaniu nowych projektów/produktów;
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi;
  • Współpraca ze wszystkimi działami w Zakładzie.

Oczekiwania:

  • doświadczenie stanowisku Inżyniera Procesu (min. 2 lata);
  • Wykształcenie techniczne;
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • Obsługa robotów KUKA lub Universal Robots stanowi dodatkowy atut;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość APQP, FMEA, SPC;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Znajomość narzędzi i metod jakościowych 8D, 5Why, Ishikawa, brainstorming.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Międzynarodowe środowisko pracy;
  • Atrakcyjny system premiowy;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Szkolenia.

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).