Oferta pracy:

Inżynier Jakości, Żory

Opublikowano 2 tygodnie temu

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej prowadzimy rekrutację na stanowisko Inżynier Jakości.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad jakością wyrobu od wdrożenia wyrobu do produkcji seryjnej;
  • Znajomość systemów zarządzania jakością wg ISO9001:2015 i IATF 16949;
  • Kontakt z Klientami i Dostawcami;
  • Czynny udział w audytach Klientów;
  • Nadzór nad procesem reklamacji od Klientów / Dostawców;
  • Prowadzenie statystyk, raportów oraz rejestrowanie wyników i gromadzenie danych jakościowych (znajomość zasad SPC + analiza trendów i adresowanie akcji korekcyjnych);
  • Tworzenie i nadzór dokumentacji jakościowej, w tym Plany Kontroli, PFMEA, Standardy kontroli itp.;
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych, procesu i produktu;
  • Koordynacja pracy Kontrolerów Jakości;
  • Szkolenie pracowników z zakresu jakości produktów i SZJ;
  • Współpraca z innymi działami zwłaszcza z działem produkcji i logistyki.

    Wymagania:

    • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, preferowana branża Automotive;
    • praktyczna znajomość narzędzi jakościowych w tym m.in, SPC, MSA, APQP, PPAP, PDCA, 8D, 5 WHY, ISHIKAWA;
    • dobra znajomość języka angielskiego;
    • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
    • znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość MINITAB;
    • umiejętność obsługi przyrządów kontrolno – pomiarowych (mile widziane);
    • odpowiedzialność, punktualność, terminowość, systematyczność.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • Program poleceń pracowniczych;
    • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia;
    • Szkolenia.