Oferta pracy:

Inżynier ds. rozruchu, Szkocja

Opublikowano 5 miesięcy temu

Obraz autorstwa artmonkey na Freepik

Aktualnie dla Naszego Klienta z Wieliczki poszukujemy kandydata na stanowisko Inżyniera ds. rozruchu. Praca na terenie Szkocji.

Zakres obowiązków:

  • praca przy uruchamianiu urządzeń, instalacji i układów elektroenergetycznych;
  • docelowo także koordynacja i prowadzenie prac rozruchowych na budowach;
  • wykonywanie badań i pomiarów pomontażowych oraz uruchomieniowych;
  • sporządzanie protokołów z przeprowadzonych badań i pomiarów;
  • udział w odbiorach oraz uruchomieniach;
  • zapewnieniem zgodności założeń projektowych ze stanem faktycznym oraz najwyższej jakości usług;
  • optymalizacją zagadnień technicznych, zgłaszaniem rekomendacji wykonawczych i ich realizacją;
  • opracowywanie dokumentacji technicznej powykonawczej.

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie (preferowane wyższe) techniczne o specjalności kierunkowej – elektryka, elektrotechnika lub pokrewne;
  • doświadczenie w pracy na rynku UK;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • znajomość zagadnień związanych z diagnostyką transformatorów, rozdzielni, linii kablowych i silników oraz chęć nauki;
  • otwartość i nastawienie na znajdowanie rozwiązań ;
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy wyjazdowej;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i w piśmie;
  • czynne prawo jady kat. B;
  • znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracach pomiarowych urządzeń SN (zabezpieczenia polowe, rozdzielnice, transformatory, linie kablowe);
  • uprawnienia SEP.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b w firmie działającej w Polsce i zagranicą od ponad 35 lat;
  • wynagrodzenie stałe i system premiowy zależny od wyników projektu;
  • rozwój w zakresie najnowszych technologii dostępnych na rynku;
  • zdobycie doświadczenia w zaawansowanej technologicznej pracy na dużych różnorodnych obiektach przemysłowych;
  • interesującą i perspektywiczną ścieżkę kariery i możliwość awansu zawodowego ;
  • możliwość skorzystania z oferty dodatkowego ubezpieczenia tzw. ubezpieczenia wypadkowego;
  • benefity: dofinansowanie prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny, dopłaty do żłobków i przedszkoli, kartę Multisport.