Oferta pracy:

Inżynier budownictwa kolejowego/SRK, Żagań

Opublikowano 1 miesiąc temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży budowlanej poszukujemy pracownika na stanowisko Inżyniera budownictwa kolejowego/SRK.

Obowiązki:

  • Nadzór nad pracami własnymi oraz podwykonawców na budowie;
  • Opracowanie harmonogramów rzeczowo – finansowych;
  • Kosztorysowanie robót budowlanych;
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej;
  • Przygotowanie ofert w postępowaniach przetargowych;
  • Rozliczanie robót własnych oraz podwykonawców;
  • Prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji kontraktowej;
  • Wykonywanie innych czynności niezbędnych do należytej realizacji kontraktu;
  • Współpraca z kierownikiem budowy/kierownikiem kontraktu, projektantami i innymi uczestnikami procesu budowlanego.

Oczekiwania:

    • Minimum 2-3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
    • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane w specjalności kolejowej;
    • Umiejętność kosztorysowania;
    • Umiejętność czytania rysunków technicznych;
    • Chęć zdobycia uprawnień budowlanych w określonym czasie;
    • Podstawowa znajomość prawa budowlanego;
    • Praktyczna znajomość MS Office (głównie Excel);
    • Znajomość programu Norma PRO;
    • Gotowość do podróży służbowych;
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Mile widziana znajomość programu SAP.

    Oferujemy:

    • Dodatkowy dzień wolny od pracy;
    • Atrakcyjna oferta szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych;
    • Benefity: grupowe ubezpieczenie na życie, pakiet Medicover Sport, prywatna opieka medyczna (LUX MED), dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych;
    • Wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do „zielonych szkół” i kolonii dla dzieci;
    • Miłą atmosferę.
  • Aplikuj online

    Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
    Wymagany jest poprawny numer telefonu.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).