Oferta pracy:

Inżynier budowy, Kraków

Opublikowano 1 miesiąc temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży deweloperskiej poszukujemy osoby na stanowisko: Inżyniera budowy.

Zakres obowiązków:

  • Kontrolowanie procesu budowy;
  • Przygotowywanie dokumentacji podwykonawczej i odbiorczej;
  • Nadzorowanie pracy podległych pracowników;
  • Kontrola terminowości i jakości wykonywanych prac;
  • Wspomaganie kierownika robót;
  • Koordynowanie dostaw materiałów, narzędzi, sprzętu;
  • Udział w odbiorach jakościowych i ilościowych robót podwykonawców;
  • Raportowanie postępów prac;
  • Poszukiwanie optymalnych rozwiązań technicznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku;
  • Znajomość branży PPOŻ;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Znajomość warunków technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych;
  • Samodzielność i odpowiedzialność;
  • Umiejętność pracy w programie AutoCAD;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków i umiejętność ustalania priorytetów.

Oferujemy:

  • Samodzielną pracę w stabilnej firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie;
  • Możliwość rozwoju;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
  • Niezbędne narzędzia pracy;.