Oferta pracy:

Kierownik Robót/Kierownik budowy, Skawina

Opublikowano 1 rok temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży budowlanej poszukujemy pracownika na stanowisko Kierownika robót/Kierownika budowy.

Obowiązki:

  • Całościowa koordynacja realizacji powierzonych kontraktów w obszarze budynków modułowych (prefabrykacja w zakładzie i montaż w docelowej lokalizacji);
  • Nadzór nad kontraktami budowlanymi, kontrola techniczna, organizacyjna i finansowa inwestycji;
  • Planowanie projektu: tworzenie budżetu projektu i harmonogramu jego realizacji;
  • Koordynacja prac projektowych wykonywanych zasobami wewnętrznymi oraz firmami zewnętrznymi;
  • Zarządzanie pełnym łańcuchem dostaw;
  • Bieżące monitorowanie przebiegu projektu pod kątem zakładanych terminów i budżetu;
  • Poszukiwanie i dobór podwykonawców, dostawców materiałów i usług ukierunkowane na osiągnięcie najlepszego wyniku finansowego i jakości kontraktu;
  • Udział w negocjowaniu umów z podwykonawcami oraz kontrola przestrzegania ich zapisów wraz z rozliczaniem dostawców towarów i usług.

Oczekiwania:

    • Wykształcenie techniczne, rekomendowane Budownictwo, ewentualnie Architektura;
    • Udokumentowane doświadczenie na stanowisku podobnym min. 2 lata;
    • Wiedza techniczna w zakresie budownictwa (stan deweloperski, stan wykończeniowy)
    • Wiedza o kosztach robocizny i kosztach usług;
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
    • Znajomość oprogramowania technicznego typu AutoCad lub ArchiCad (brak konieczności umiejętności rysowania a bardziej korzystania, odczytywania, sprawdzania);
    • Dobra znajomości pakietu MS Office, Google Docs;
    • Umiejętność planowania i koordynowania zasobów ludzkich, rzeczowych i finansowych w trakcie całego procesu realizacji inwestycji;
    • Bardzo dobra znajomość procesu inwestycyjnego i umiejętność współpracy z Generalnymi Wykonawcami;
    • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji; wysoka kultura osobista, otwartość na kontakty z ludźmi, umiejętność pracy pod presją czasu, analityczne podejście, chęć dociekania i szukania rozwiązań (w tym nowych metod, optymalizacji).

    Oferujemy:

    • Kontrakt B2B(preferowany) lub UOP;
    • Niezbędne narzędzia: telefon, laptop służbowy
    • Benefity: Multisport, prywatna opieka medyczna;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Miłą atmosferę.
  • Aplikuj online