Oferta pracy:

HR Business Partner, Kraków/hybrydowo

Opublikowano 7 miesięcy temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży teleinformatycznej poszukujemy HR Business Partnera. Biuro w Krakowie. Możliwość pracy hybrydowej.

Zakres obowiązków::

  • Budowanie i wdrażanie strategii HR;
  • Planowanie i odpowiedzialność za budżet osobowy;
  • Współpraca z biurem księgowo-kadrowym;
  • Nadzór nad obszarem kadrowo – płacowym;
  • Bieżące wsparcie kadry managerskiej w podejmowaniu decyzji biznesowych i tworzeniu strategii zarządzania podległymi zespołami;
  • Optymalizacja procesów;
  • Rozwijanie kompetencji zarządczych kadry managerskiej.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w tworzeniu wewnętrznych aktów prawnych, procedur oraz programów rozwojowych opartych na rozwoju kompetencji;
  • Znajomość j. angielskiego – min. B2;
  • Praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, zarządzania zasobami ludzkimi i kreowania polityki personalnej firmy;
  • Doświadczenie we wdrażaniu miękkich projektów HR (ścieżki karier, rozwój pracownika, systemy motywacyjne, ocena pracownicze, exit interview itp.);
  • Umiejętności organizacyjne i negocjacyjne;
  • Wysokie kompetencje interpersonalne, zwłaszcza w zakresie przywództwa, komunikacji i budowania relacji.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę lub B2B;
  • Możliwość pracy hybrydowej;
  • Dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów;
  • Laptop, telefon i inne niezbędne narzędzia pracy;
  • Szkolenia, możliwość podnoszenia kompetencji.