Oferta pracy:

Główna księgowa/Główny księgowy, Kraków

Opublikowano 3 miesiące temu

Aktualnie dla naszego klienta Sieci Aptek poszukujemy Głównej księgowej/ Głównego księgowego. Praca stacjonarna w Krakowie.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych oraz organizacja prac bilansowych umożliwiających prawidłowe zamknięcie roku obrachunkowego;
  • Przygotowywanie wszystkich wymaganych prawem deklaracji i sprawozdań(GUS);
  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek, współpraca z pracownikami innych działów;
  • Kontakty z organami administracji (US, ZUS itp.);
  • Obliczanie podatków oraz sporządzanie deklaracji podatkowych za poszczególne okresy sprawozdawcze (CIT, VAT, PIT);
  • Wykonywanie zadań organizacyjno-administracyjnych;
  • Dbanie o terminowość i poprawność faktur sprzedaży oraz zakupów (w tym weryfikacja merytoryczna);
  • Wsparcie zarządów przy tworzeniu spójnej polityki rachunkowości i optymalizacji kosztów.

Oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie, preferowane kierunki: finanse/księgowość/rachunkowość;
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z samodzielnym prowadzeniem ksiąg rachunkowych;
  • Doświadczenie w pracy z  programem Comarch Optima;
  • Praktyczna znajomość zagadnień księgowo- podatkowych;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Znajomość pakietu Office, w szczególności MS Excel;
  • Dokładność, wysoki poziom odpowiedzialności, etyki zawodowej oraz kultury osobistej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Szkolenia oraz wsparcie przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych;

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).