Oferta pracy:

Dyrektor ds. Personalnych, Kraków

Opublikowano 2 lata temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Dyrektora ds. Personalnych.

Kluczowe zadania:

  • Realizacja polityki personalnej;
  • Nadzór nad pracą podległego personelu;
  • Wsparcie zarządu w zakresie wszelkich regulacji dotyczących zatrudnienia i wynagrodzeń zgodnie z obowiązującym prawem;
  • Realizacja i wspieranie procesów rekrutacyjnych;
  • Nadzór nad współtworzeniem polityki informacyjnej i employer brandingu;
  • Tworzenie i realizacja polityki szkoleń i rozwoju personelu;
  • Planowanie i realizacja budżetu działu personalnego;
  • Nadzór nad procesami związanymi z rozliczaniem czasu pracy i naliczanie wynagrodzeń;
  • Fachowe wsparcie kadry menedżerskiej w aspektach dotyczących prawa pracy i zarządzanie zasobami ludzkimi;
  • Aktywny udział w budowaniu zaangażowania pracowników oraz zwiększenie efektywności całej organizacji;
  • Reprezentowanie firmy przed Państwową Inspekcją Pracy, Urzędem Pracy, ZUS, GUS, PFRON i innymi organami administracji państwowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe preferowane z obszaru kadr i płac, zarządzania zasobami ludzkimi;
  • Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Biegła znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel;
  • Doświadczenie w skutecznym wdrażaniu systemów i narzędzi HR;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz nastawienie na współpracę;
  • Umiejętność syntetyzowania informacji, rekomendowania działań i efektywnego podejmowania decyzji biznesowych;
  • Inicjatywa, elastyczność i dobra organizacja pracy;
  • Umiejętności budowania relacji z podwładnymi i współpracownikami.

Oferujemy:

  • Stanowisko o szerokim zakresie działania w stabilnej firmie;
  • Ciekawe wyzwania i cele do realizacji;
  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów i samorealizacji;
  • Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
  • Niezbędne narzędzia pracy.