Oferta pracy:

Doradca w Branży Konstrukcyjno- Budowlanej, Duża Morawica

Opublikowano 6 miesięcy temu

Dla firmy z branży okołobudowlanej i BHP poszukujemy osoby na stanowisko Doradca w Branży Konstrukcyjno- Budowlanej.
Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę z klientami z następujących województw: Pomorskie, Warmińsko- Mazurskie, Kujawsko- Pomorskie, Łódzkie.

Obowiązki:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych z klientami B2B;
  • Aktywne realizowanie celów sprzedażowych;
  • Doradztwo i wsparcie merytoryczne;
  • Bieżące raportowanie podejmowanych działań w systemie CRM;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych do klientów z w/w województw;
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji;
  • Reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku;
  • Uczestnictwo w prezentacjach dla grup klientów oraz imprezach targowych.

Oczekiwania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego (preferowana branża budowlana);
  • Znajomość pakietu Office ze szczególnym uwzględnieniem Excel;
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B;
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji;
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Samodzielność w działaniu, zaangażowanie, orientacja na wyniki;
  • Rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność;
  • Komunikatywność i otwartość;
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny;

Mile widziane::

  • Znajomość systemu CRM;
  • Znajomość języka angielski w stopniu komunikatywnym;
  • Miejsce zamieszkania: województwo pomorskie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie u jednego z liderów branży w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • Czytelny system premiowy uzależniony bezpośrednio od osiąganych wyników finansowych;
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, także do użytku prywatnego, laptop, telefon.