Oferta pracy:

Data Scientist (Python), Łaziska Górne

Opublikowano 2 miesiące temu

Aktualnie dla Naszego Klienta z branży produkcyjnej w Łaziskach Górnych poszukujemy osoby na stanowisko: Data Scientist.

 Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i implementacja modeli uczenia maszynowego do analizy dużych zbiorów danych;
  • Przetwarzanie i analiza danych przy użyciu Pythona (oraz bibliotek);
  • Wizualizacja danych i interpretacja wyników modeli dla zespołów biznesowych;
  • Współpraca z zespołem inżynierów danych i analityków w celu zrozumienia potrzeb biznesowych i opracowywania odpowiednich rozwiązań analitycznych;
  • Udział w całym cyklu życia projektów data science, od zbierania wymagań, poprzez przetwarzanie i analizę danych, aż po wdrożenie modeli;
  • Stałe doskonalenie umiejętności i wiedzy w zakresie najnowszych trendów i technologii w dziedzinie data science i machine learning.

 Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki, statystyki, matematyki lub pokrewne;
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomość języka programowania Python oraz bibliotek do przetwarzania danych i uczenia maszynowego (Pandas, NumPy, Scikit-learn, TensorFlow lub PyTorch);
  • Doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych oraz znajomość technik ich przetwarzania;
  • Umiejętność wizualizacji danych i prezentacji wyników analiz;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Premie kwartalne;
  • Pakiet benefitów: premia motywacyjna, bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe, fundusz świadczeń socjalnych z wczasami „pod gruszą” i świadczeniami okolicznościowymi;
  • Premia za polecenia;
  • Szkolenia, możliwości rozwoju.