Oferta pracy:

Asystent/asystentka ds. księgowo-administracyjnych, Kraków

Opublikowano 1 miesiąc temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży kreatywnej/ marketingowej poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent/asystentka ds. księgowo-administracyjnych.
Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

  • wystawianie faktur i wysyłanie ich do klientów;
  • wprowadzanie faktur do systemów księgowych (CRM);
  • przygotowywanie umów i aneksów na podstawie szablonów;
  • pomoc w zakresie prowadzenia dokumentacji kadrowej;
  • kontakt z biurem księgowym;
  • zarządzanie i archiwizacja dokumentów;
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (nadawanie i odbieranie przesyłek);
  • współpraca z firmami zewnętrznymi: kurier, dostawcy;
  • realizacja zamówień biurowych;
  • organizacja spotkań.
      Wymagania:

    • student/studentka na kierunku finanse/rachunkowość/ekonomia lub min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
    • chęć rozwoju w obszarze księgowości;
    • znajomość MS EXCEL;
    • umiejętność planowania pracy, sumienność, terminowość;
    • utrzymanie wysokiego poziomu poufności i dyskrecji w wykonywaniu swoich obowiązków.

      Oferujemy:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
    • prace na ½ lub cały etat – od poniedziałku do czwartku (9:00-17:00), a w piątki Home Office (praca w biurze jest oczywiście możliwa również w piątki);
    • prywatną opiekę medyczną;
    • szkolenia oraz wsparcie przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych;
    • kompleksowy onboarding oraz pełne wsparcie przy wdrażaniu w nowe stanowisko;
    • stały zastrzyk motywacji i możliwość głaskania i miziania dwóch uroczych psiaków: Sol i Pianki .