Jagoda

Jagoda

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie, CEO HR Project, ale pełni także rolę Managera Personalnego. Ekspert w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz optymalizacji procesów i zasobów, ale przed wszystkim uwielbia rozmawiać i poznawać ludzi. Dlatego też zajmuje się rekrutowaniem kluczowych pracowników i bardzo skutecznie negocjuje, osiągając zamierzony cel. W wolnym czasie jest podróżnikiem i włóczykijem (nie, nie tym z Muminków). Relaksuje się przy gotowaniu, a gotuje znakomicie.

 

Kinga

Kinga

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, kierunku: Gospodarka i Administracja Publiczna, ze specjalizacją Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Obecnie kończy studia menadżerskie na kierunku Organizacja i Zarządzanie. Szlify zawodowe zdobywała pozyskując kandydatów na rynki skandynawskie. Specjalizuje się w rekrutacjach wykorzystujących socjal media, a te nie mają przed nią tajemnic. Interesuje się urządzaniem wnętrz, fitnessem i turystyką, co nie znaczy wcale, że przymierza się do otwarcia własnego centrum fitness w górskich ostępach.

 

Dagmara

Dagmara

Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i Uniwersytetu Warszawskiego, a przed wszystkim specjalista ds. rekrutacji z prawie 10-letnim doświadczeniem. Stawia na dobry research i pozytywną atmosferę w zespole. Utalentowany psycholog, realizuje diagnozę osobowości w kontekście przyszłej pracy. W wolnych chwilach uwielbia robić smaczne desery oraz czytać szwedzkie kryminały, co wbrew pozorom się łączy. W każdym razie wie jak zrobić deser, żeby trucizna nie została wykryta.

 

Adam

Adam

Absolwent Socjologii Uniwersytetu Śląskiego oraz studiów podyplomowych Uniwersytetu Jagielońskiego z zakresu Prawa Pracy. Manager personalny z wieloletnim doświadczeniem w przemyśle metalowym i FMCG. Od kilkunastu lat zaangażowany w projekty rekrutacyjne na stanowiska managerskie i zarządcze; a ponadto znakomity trener interpersonalny. W HR Project odpowiada za projekty rekrutacyjne, projektowanie i wdrażanie strategii personalnych. Prywatnie wolny czas najchętniej spędza w górach oraz spacerując wczesnym rankiem po Krakowie – stąd jego znajomości stoisk z obwarzankami i pobliskich warzywniaków.

 

Kowalski

Kowalski

Deweloper z prawie 20-letnim doświadczeniem w branży i ponad 40 zrealizowanymi projektami komercyjnymi na koncie. Programuje prawie we wszystkim, ale najchętniej w C#, którego używa od ponad 15 lat. W zasadzie komputery nie mają przed nim tajemnic, dlatego u nas zajmuje się komputerami, a każdą rozmowę zaczyna od “próbowałaś włączyć i wyłączyć?”. Uzależniony od kawy oraz książek, nie czyta tylko Don’a Brown’a, Coelho oraz Bondy.