Wyścig technologiczny w branży mobilności autonomicznej trwa w najlepsze. Przewagę w poszczególnych obszarach rozwoju zdobywają ci, którzy potrafią pozyskać najlepszych na rynku inżynierów, programistów, analityków, testerów, jak również wysokiej klasy menadżerów, którzy łączą specjalistyczną wiedzę z umiejętnością zarządzania. Dlatego tak ważne jest pozyskanie odpowiedzialnego partnera, który sprosta wyzwaniom związanym z rekrutacją na bardzo konkurencyjnym rynku mobilności autonomicznej.

HR Project od wielu lat realizuje projekty rekrutacyjne dla liderów branży automotive, również w segmencie pojazdów autonomicznych. Zespół wyspecjalizowanych rekruterów doskonale zna rynek zarówno pracodawców, jak i specjalistów z branży. Jesteśmy aktywnym uczestnikiem procesu rekrutacyjnego od momentu uważnej rozmowy z Klientem w celu doprecyzowania jego potrzeb i stworzenia szczegółowego profilu, po staranną selekcję i prezentację wybranych kandydatów. W zależności od potrzeb klienta przedstawiamy kandydatów otwartych na różne formy współpracy – od umowy o pracę do B2B.

Samochód autonomiczny
Z uwagą śledzimy wszelkie doniesienia związane z rozwojem technologii, testowaniem prototypów pojazdów w prawdziwym ruchu miejskim, jak również prace legislacyjne. Szczególną uwagę zwracamy na potrzeby w zakresie wiedzy, doświadczenia oraz umiejętności zgłaszane przez liderów rynku. Dlatego z wyjątkową starannością tworzymy i aktualizujemy bazę kandydatów w oparciu o kluczowe kompetencje, takie jak:
• Python
• C/C++
• Git
• Java
• Matlab
• Shell scripts
• systemy wbudowane (ang. embedded)
• przetwarzanie obrazów
• sztuczna inteligencja
• uczenie maszynowe

Oprócz bazy kandydatów z kompetencjami potwierdzonymi odpowiednim doświadczeniem inwestujemy w przyszłość budując relacje ze studentami i absolwentami informatyki i innych kierunków takich jak: robotyka, systemy autonomiczne, automatyka i inne. Monitorujemy również rynek specjalistycznych, certyfikowanych szkoleń, z których korzystają potencjalni kandydaci do pracy w sektorze mobilności autonomicznej, którzy w ten sposób poszerzają niezbędną wiedzę i umiejętności. Szukamy osób ambitnych, wiążących swoją zawodową przyszłość z ekscytującą karierą w branży mobilności autonomicznej.

W dobie dynamicznej transformacji cyfrowej liderzy mobilności autonomicznej konkurują z innymi branżami, które robią wszystko, żeby przyciągnąć i utrzymać talenty inżynierskie i programistyczne. Dlatego tak ważne jest nie tylko zapewnienie wysokiej klasy specjalistów do realizacji bieżących zadań ale dbałość o przyszłe potrzeby. Współpraca z doświadczoną agencją jaką jest HR Project gwarantuje skuteczną realizację bieżących i planowanych projektów rekrutacyjnych.

Istotą skutecznej rekrutacji jest rozumienie specyfiki danej branży i dynamiki zmian, które w niej zachodzą. Rekruterzy HR Project mają świadomość rosnących wymagań wobec inżynierów i programistów angażowanych w projekty transportu autonomicznego. Od kandydatów wymaga się umiejętności z zakresu matematyki, fizyki, sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego, robotyki, nauki o danych i oprogramowania. Popyt na wymienione umiejętności wciąż przewyższa podaż, dlatego zatrudnienie odpowiednio wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów warto powierzyć godnemu zaufania partnerowi jakim jest HR Project.

Zapraszamy do kontaktu – razem z nami pozyskasz największe talenty.

Samochody autonomiczne – bez talentów ani rusz!
%d bloggers like this: