Oferta pracy:

Zastępca Dyrektora Finansowego, Śląsk

Opublikowano 2 lata temu

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Zastępcy dyrektora finansowego na Śląsku.

Kluczowe zadania:

  • Kształtowanie i realizacja strategii finansowej pracodawcy;
  • Planowanie bieżących przychodów i wydatków;
  • Zarządzanie ryzykiem walutowym oraz zmianami związanymi ze zmianami stóp procentowych;
  • Przygotowanie rocznego budżetu Zamawiającego i wieloletnich planów jego działalności oraz kontrola ich realizacji;
  • Zarządzanie należnościami pracodawcy, w tym zwłaszcza optymalizowanie procesów ich realizacji we współpracy z klientami firmy;
  • Zarządzanie płynnością finansową;
  • Organizacja i nadzorowanie pracy działu finansowo-księgowego;
  • Współpraca z Główną Księgową, audytorami oraz organami podatkowymi;
  • Optymalizacja działalności pracodawcy z punktu widzenia przepisów prawa podatkowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • Mile widziane dodatkowe studia oraz kursy z zakresu kontrolingu;
  • Mile widziane doświadczenie w branży nowoczesnych technologii;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • Zaawansowana umiejętność obsługi komputera – Excel;
  • Mile widziane doświadczenie w: zarządzaniu finansami w sektorze MŚP, zarządzaniu zespołem, związane z zakupem walut oraz współpraca z zagranicznymi dostawcami produktów;
  • Umiejętność budowania relacji;
  • Proaktywność, dociekliwość.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę – preferowana współpraca B2B;
  • Atrakcyjny system wynagradzania oraz premiowy;
  • Karta Multisport, pakiety medyczne;
  • Laptop, telefon;
  • Możliwość udziału w szkoleniach, podnoszenia swoich kwalifikacji.