Dodane 5 dni dni temu

Team leader działu kreacji, Kraków

Zadania na tym stanowisku to:

  • współtworzenie strategii rozwoju Działu Kreacji;
  • tworzenie konceptów kreatywnych dla wydawanych książek – w obszarze online i offline;
  • wytyczanie nowy trendów – tutaj naprawdę można poszaleć;
  • analizowanie danych i przekładanie wniosków na decyzje i działania;
  • pisanie tekstów reklamowych;
  • współpraca z członkami zespołu oraz partnerami zewnętrznymi;
  • planowanie budżetów kampanii promocyjnych;
  • inne, ciekawe zadania, które się pojawią, a jeszcze sami o nich nie wiemy 🙂

Zależy nam by Kandydaci posiadali:

  • minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu idei kreatywnych oraz prowadzeniu projektów;
  • wykształcenie humanistyczne (mile widziane filologia polska);
  • doświadczenie w pracy w agencji kreatywnej lub w wydawnictwie;
  • bardzo dobrą znajomość narzędzi analitycznych;
  • doskonałą znajomość Internetu, nowych mediów i bieżących trendów w popkulturze;
  • łatwość dzielenia się wiedzą i „zapalania” innych;
  • dużą otwartość i elastyczność;
  • sympatię dla literatury;
  • znajomość j. angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację

Zapewniamy:

  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę;
  • przestrzeń do realizowania własnych pomysłów;
  • bogaty pakiet socjalny;
  • odskocznię w postaci ligi piłkarzykowej, wspólnego biegania czy kawy na trawie w ogrodzie

Wymagany jest poprawny adres email.